Presunúť na hlavný obsah

Najkratšie celebritné manželstvá, o ktorých ste netušili: Tieto nevydržali ani rok!

Zahraničné celebrity

Niektoré vzťahy vo svete hviezd mali extrémne krátku životnosť. Manželské páry, o ktorých ste možno ani len netušili vás rozhodne prekvapia. Tu je prehľad tých, ktoré to vydržali najkratšie!

 

Britney Spears a Jason Alexander = 55 dní

Popová princezná v časoch najväčšej slávy vyvádzala ako oživot. Jedným z jej výstrelkov bola aj blesková svadba s kamarátom  z detstva Jasonom.  Mladomanželia si s oblečením starosti nerobili- stačili im džínsy a tenisky. Výška promile pred oltárom zrejme  tiež nehrala rolu, no po vytriezvení prišla od speváčky urgentná žiadosť o anuláciu manželstva. Úrady jej našťastie vyhoveli a médiá mali ešte pár mesiacov o čom písať. Špekuluje sa, že šlo o dobre vymyslený mediálny ťah- Britney v tom čase totiž vydávala album.
 

Carmen Electra a Denis Rodman = 9 dní

Táto dvojica dosť živo pripomína rozprávku Kráska a zviera. Modelka a známy basketbalista poňali svadbu naozaj punkovo. Do vychýrenej kaplnky v Hollywoode dobehli priamo z divokej párty. Rodman v rozhovore neskôr priznal, že ráno si na obrad vôbec nepamätali. Ich manželstvo nevydržalo ani pol roka, o anuláciu požiadali už po deviatich dňoch.
 

Eddie Murphy a Tracey Edmonds = 15 dní

Čokoládový herec a filmová producentka stavili na honosnú svadbu v luxusnom štýle na ostrove Bora Bora. Obradu predchádzali týždne plné vybavovania maličkostí a dolaďovania detailov. Zbytočne, manželstvo skrachovalo po dvoch týždňoch.
 

Kim Kardashian a Kris Humphries = 72 dní

Hviezda reality šou a basketbalový fešáčik si povedali svoje áno vraj len kvôli zvýšeniu sledovanosti inak ničím nezaujímavého seriálu o živote Kardashianovcov. Reklamný ťah so svadbou pomohol vytrieskať z obradu maximum- len fotografie predali za nekresťanské peniaze. A o tom, ako stúpla cena arménskej krásky, ani nemusíme hovoriť.
 

Nicolas Cage a Lisa Marie Presley = 90 dní

Dcéra legendárneho Elvisa sa netají, že svadba s hercom bola najväčšou chybou jej života. Samotný Cage sa k rozvodu nikdy oficiálne nevyjadril. Známi páru ich rozhodnutie nikdy nepochopili. Lisa Marie je totiž typická rozmaznaná dcérenka a Nicolas je vraj komplikovaný samotár. Divná kombinácia, čo poviete?
 

Pamela Anderson a Kid Rock = 120 dní 

Sexica z Pobrežnej hliadky a známy roker si svoj manželský sľub predniesli na romantickej jachte v Saint Tropez. ...a potom ešte dvakrát! V obradnej sieni v Saint Tropez a v Beverly Hills. Možno keby vedeli, že im divoké manželstvo nevydrží ani pol roka, ušetrili by čas, energiu aj peniaze. 
 

Ďalší rekordéri, ktorí neboli svoji ani rok 

Renee Zellweger a Kennymu Chesneymu vzťah vydržal len 120 dní, Drew Barrymore má v krátkych manželstvách prax. S Jeremym Thomasom boli spolu 45 dní , s komikom Tomom Greenom to vzdala  o čosi dlhšie- po 140 dňoch. Hviezda seriálu Beverly Hills  Shannen Doherty a Ashley Hamilton boli zosobášení 160 dní, Jennifer Lopez a Cris Judd 270 dní, Jim Carrey a Lauren Holly 350 dní, Charlie Sheen a Donna Peele 355 dní, Mike Tyson a Robin Givens 364 dní.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus