Miss Universe SR 2014 sa stala Silvia Prochádzková! Pozrite si, v čom boli jej tromfy

Titul kráľovnej krásy Miss Universe 2014 získala 21-ročná Silvia Prochádzková z Bratislavy. Dlhonohá brunetka mala viacero tromfov – krásne dlhé nohy a objemný hrudník. Pozrite si finálovú trojicu najkrajších žien!

Silvia vynikala spomedzi ostatných výškou 180 cm a objemným hrudníkom

Silvia vynikala spomedzi ostatných výškou 180 cm a objemným hrudníkom

Zdroj: Ján Zemiar

Piatkový večer na RTVS sa niesol v znamení krásy. Dvanásť finalistiek Miss Universe SR z rôznych kútov sveta bojovalo o titul krásy. Dievčatá sa predviedli v exkluzívnej kolekcii šiat z amerického módneho domu La Casa Hermosa od Robin Fleming. „Finalistky sa predstavili v kolekcii koktejlových šiat a v rámci promenády vo večerných šatách predviedli exkluzívnu kolekciu prepracovaných rób s ručne všívanými kameňmi, ktorej cena sa pohybuje v hodnote 30 000 eur. Témou tohto ročníka bolo "MIDNIGHT MAGIC,“ prezradila riaditeľka súťaže Silvia Chovancová Lakatošová 

Nechýbala ani tradičná prehliadka v plavkách, počas ktorej si mohli porotcovia, ale najmä diváci obzrieť kompletné krivky jednotlivých súťažiacich. Dámy predviedli aj svoje rytmické pohyby a nadanie v podobe samby v rámci voľnej disciplíny. Práve tam vynikala súťažiaca s číslom 11, Silvia Prochádzková z Bratislavy. Dlhonohá brunetka sa totiž môže popýšiť postavou 180 cm vysokou a takýmito exkluzívnymi mierami: 93-64-92. Kráska mala spomedzi všetkých dievčat najväčší objem hrudníka, čím si získala pohľad a priazeň nejedného muža.

Finálová trojica Miss Universe SR 2014:

Miss Universe SR 2014: Silvia Prochádzková (č.11)

1. Vicemisss: Dária Fabrici (č.7)

2. Vicemiss: Michaela Mrázová (č.3)

Foto:
Ján Zemiar
Zdroj:
fem

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba