Presunúť na hlavný obsah

Známe krásky počas bežných dní: Štýlová Rolins, Cifrová upustila od provoplánovej sexice!

Slovenské celebrity

Známe krásky nášho šoubiznisu sme prichytili tak, ako ich bežne nevídate. Pozrite si, kto svojím stylingom zaujal aj počas bežných dní viac a kto menej. Hlasujte a vyberte tú NAJ!

Eva Cifrová

Playmate Eva Cifrová väčšinou svojím outfitom dráždi opačné pohlavie, no počas denného svetla vychádza na ulicu skôr so zahaleným dekoltom. Ležérne elegantný štýl na vysokej nohe jej pristane a ak by ste čakali v jej prípade na jar cukríkové farby, ste na omyle.

Barbora Rakovská

Moderátorka Barbora Rakovská zvolila počas bežného dňa pohodlný outfit v podobe džínsov a koženej bundičky. Aj ona podľahla hitu nielen tohtoročnej sezóny, akým sú zrkadlovky s farebnými sklami. Tento akcent oživil celkový dojem z neutrálne ladeného stylingu.

Dara Rolins

Popová speváčka Dara Rolins sa tento raz predviedla v trošku netradičnom štýle, ako sme pre nej zvyknutí. Podarilo sa jej skombnovať elegantný štýl so streetovým a vznikol tento príjemný outfit. Zlaté tenisky a doplnky v podobe náramkov pekne oživili celkový vzhľad.

Petra Němcová

Supermodelka Petra Němcová vyzerá naozaj ako hollywoodska hviezda, nech si dá na seba čokoľvek. Minmalistický štýl dokonale zvýrazňuje do popredia jej prirodzenú krásu a vyzdvihuje jej šarm, ktorý má naozaj za každých okolností.

Denisa Mendrejová

Modelka Denisa Mendrejová si naplno užíva mamičkovské povinnosti a veľmi jej to pristane. Potvrdzuje totiž fakt, že aj maminy dokážu byť šmrncovné a spolu so svojou dcérkou vyzerali naozaj roztomilo, veď posúďte sami.

Kristína Svarinská

Herečka Kristína Svarinská zažiarila vo veľmi dievčenskom vzhľade. Ceníme výber šiat v krásne žiarivej žltej, ktoré skombinovala s motorkárskou bundičkou a vytvorila tak konstrast modernej ženy. O tom, že jar je naozaj tu, svedčí aj výber topánok – zvolila baleríny, ktoré sú u mnohých žien veľmi obľúbené.

Komu to podľa vás najviac pristane aj počas bežných dní?

spolu hlasovalo 992 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe