Zmyselná Slovenka žne v zahraničí jeden úspech za druhým: Žena mnohých tvárí má talentu na rozdávanie!

Herečka a spisovateľka v jednej osobe vás dostane vyžarovaním a energiou, ktorú dokáže pretaviť do skvelých hereckých výkonov.

Zmyselný pohľad je Vlastininou veľkou prednosťou

Zmyselný pohľad je Vlastininou veľkou prednosťou

Zdroj: Facebook

Že vám meno Vlastina Svátková nič nehovorí? Táto rodáčka z Myjavy je v zahraničí trieda. Ak ste sledovali trhák Casino Royale o fenomenálnom agentovi Jamesovi Bondovi, určite ste zazreli aj túto čarovnú slovenskú herečku. Fešného Daniela Craiga sa totiž pokúsila otráviť...

Mamina s postavou bohyne

Dvojnásobná mama, ktorá sa okrem hrania venuje aj písaniu kníh, je u našich západných susedov známejšia ako doma na Slovensku. Jej prekrásna tvár zdobí titulky časopisov, Vlastina sa na svet často usmieva z reklám a televízie. Vďaka svojej tvárnosti ju obsadzujú do filmov, kde hrá utrápené ženy, „gangsterky“ i dámy, ktoré sršia sexepílom. Režiséri túto éterickú Slovenku jednoducho milujú!

Pomáha jej emocionálny striptíz

Vlastina, ktorá vychováva dvoch synov Adama a Kryštofa, pochádzajúce z manželstva s režisérom Danom Svátkom, je vraj veľká gurmánka, ktorá zbožňuje dobré jedlo, víno a trhy. Svoje emócie dokáže vyjadriť na plátne rovnako dobre ako na blogoch, ktoré sú často „striptízom“ jej myšlienok, trápení, radostí i sklamaní. Táto citlivá a krásna žena je synonymom krásnej a úspešnej herečky, ktorej sa vďaka odhodlaniu a túžbe darí na každom kroku!

Foto:
Profimedia, Facebook, ČT, Petr Weigl
Zdroj:
Bibi

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba