Presunúť na hlavný obsah

Nápoj, ktorý spôsobil vo svete revolúciu: "Zlaté mlieko" ozdraví celý organizmus a poradí si aj s rakovinou!

Zdravie

Kurkumové smoothie má silné antioxidačné a protizápalové vlastnosti a na telo pôsobí maximálne blahodárne.

Ak ste ešte nepočuli o „zlatom“ mlieku, mali by ste to napraviť. Je to totiž nápoj, ktorý vás zbaví rôznych neduhov a chorôb. Traduje sa, že je to elixír, ktorý si dokáže poradiť aj s rakovinou.

Kurkuma je hlavnou zložkou

Kurkumín v ňom obsiahnutý, je mimoriadne zdravý a jeho účinnosť sa zvyšuje s použitím čierneho korenia a tuku, vtedy naberá „na obrátkach“ a pracuje na maximum. Tento starý ajurvédsky nápoj je výrazný posilňovač imunitného systému, antivirotikum a antibiotikum, ktoré čistí organizmus, zlepšuje vylučovanie a dezinfikuje vnútorné orgány. Považuje sa za novodobý nápoj dlhovekosti a mladosti.

Mnoho benefitov z neho robí jednotku

Je preukázané, že pozitívne pôsobí pri chemoterapii, rádioterapii, znižuje výskyt nádorových ochorení a zlepšuje činnosť mozgu. Okrem iného pôsobí na činnosť obličiek, pečene a žalúdka a vylepšuje vylučovanie žlči. Čo je však najlepšie, ak máte pripravené „zlaté mlieko“, môžete pokojne vyhodiť zázračnú ružovú tabletku proti bolesti. Tento nápoj je totiž prírodné analgetikum. Viete, ako si ho pripraviť? Naučte sa tento recept!

Mohlo by vás zaujímať: Prírodný zázrak, ktorý nikdy nebol užitočný tak, ako dnes: Posilnite si imunitu!

Potrebujete:

1 pohár mlieka /najlepšie je použiť kokosové prípadne kozie/
½ čajovej lyžičky kurkumovej pasty
1 lyžička kokosového oleja
škorica, med, vanilka

Postup:

Pohár mlieka privedieme k varu, no nevaríme ho ďalej. Pridáme pol čajovej lyžičky kurkumy a premiešame. Keď nápoj vychladne, pridáme med a lyžičku kokosového oleja. V jednej tretine mlieka rozmiešame kurkumu, pridáme zvyšné dve tretiny mlieka a med. Teplý nápoj je najlepšie si dopriať pred spánkom.

Prečítajte si tiež:

Jedinečný nápoj, ktorý je obrovskou injekciou vitamínov a antioxidantov: Tento zázrak veľa dokáže!

Namiešajte si zázračný elixír: Recepty na zdravé a chutné detoxikačné nápoje