Presunúť na hlavný obsah

"Nebezpečná" ryšavka Barbora Švidraňová: Tejto mladej herečke ide momentálne karta

Slovenské celebrity

Energická mladá žena, ktorá vie, čo od života chce a ide si za tým. Popritom však nezabúda, že život si treba aj vychutnávať.

Nebola žiadnym nováčikom

Keď sa prvýkrát ukázala na televíznych obrazovkách, nebola žiadnym neskúseným nováčikom. Mala za sebou už divadelné a spevácke skúsenosti vďaka folklórnemu súboru. Aj napriek tomu, že umeleckú dráhu mala v krvi, chcelo to ešte pár rokov, aby sa z mladého energického dievčaťa so snami a plánmi stala vďaka životným skúsenostiam, ďalším hereckým príležitostiam aj štúdiu naozajstná herečka a naviac aj poriadna sexica. 

Na nedostatok práce sa sťažovať nemôže

Vďaka jej prirodzene ryšavej farbe vlasov a jej celkovému sexepílu ju najviac pasujú do postáv šikovných a prefíkaných mŕch. Musíme skonštatovať, že aj my ju v týchto hereckých pózach milujeme najviac. No jej život nie je len o jednej pracovnej láske, ale aj o ďalších. Barbora ostala verná aj spevu a dnes ohuruje svojimi výkonmi v skupine jej hereckého kolegu Mila Kráľa. Naviac hrá aj v mnohých divadelných predstaveniach a kvôli práci musí aj veľa cestovať. 

Podstúpila radikálnu zmenu

Barbora mala vždy postavu krv a mlieko. My sme si na ňu takto rokmi už zvykli, avšak ona sa rozhodla začiatkom roka podstúpiť radikálnu zmenu. Začala postupne chudnúť a jej motivácia spočívala v sebareflexii. Po pár mesiacoch je vďaka televíznym obrazovkám jasné, že sa jej to aj podarilo. 

Život si rada zvečňuje

Popri všetkým povinnostiam si však stíha život aj poriadne užívať, o čom svedčia jej fotografie na sociálnej sieti. Podľa vlastných slov miluje fotenie všetkých svojich zážitkov, priateľov, výletov a najradšej si prezerá fotografie zo svojho detstva a spomína, kde všade bola a čo zažila. 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe