Presunúť na hlavný obsah

Ryšavka Táňa Pauhofová opäť oslnila: V tomto sa herečke nevyrovná len tak hocikto

Slovenské celebrity

Slovenská herečka Táňa Pauhofová sa v spoločnosti objavuje zriedkavo, no keď na to príde, vždy na seba strhne pozornosť. V čom spočíva jej tajomstvo oslnivosti?

Táňa Pauhofová patrí medzi herečky s osobitým štýlom, vďaka čomu sa stala akousi miestnou ikonou. Jej prezentovanie je bezprostredné a móda je to, cez čo dokáže vyjadriť svoju osobnosť. O tom, že charizma v jej prípade siaha na metre ďaleko, nepochybujeme. Rovnako tak vždy vie, ako sa obliecť bez toho, aby splývala s davom, bola fádna či poburovala. Táňa je v móde buď nadčasová alebo veľmi kreatívna. Jednoduchosť aj originalita a risk jej vždy výjdu na výbornú. 

Kde sa objaví, zaujme svojou nezávislou osobosťou

Jedna z najpopulárnejších slovenských herečiek obľúbená aj v susednom Česku nechýbala ani tento rok na Medzinárodnom Filmovom Festivale v Karlových Varoch. Na 50. ročníku prehliadok lokálnej a svetovej filmovej tvorby sa predstavilo hneď niekoľko hviezd. Róby, v akých zažiarili sme vám už nedávno predstavili. No za pozornosť vždy stoja aj “in“ outfity na promenáde cez deň. Jednou z najvýraznejších hostí bola naša Slovenka, Táňa Pauhofová.

Ležérny štýl s akcentom na nadčasovosť jej pristane

Práve Táňa Pauhofová siahla po jednom z aktuálnych kúskov značky F&F – ľahký trenčkot v nadčasovom odtieni “army“ zelenej zvýrazňuje nežnosť herečky a rafinovane podčiarkuje jej ženský štýl, ktorý dopĺňajú sexi krátke čierne čižmy na podpätku z jesennej kolekcie. Kombinácia hodná divy, ktorá s vkusom a neomylne siahne po klasike pri náhlej zmene počasia, alebo trendy tip jesene 2015 pre všetky módne a filmové fanúšičky. 

Neprehliadnite: Tie roky sedemdesiate: Na jeseň sa vrátime v čase, čakajú nás trendy v znamení retro štýlu

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus