Presunúť na hlavný obsah

Najvtipnejšie´selfies´slovenských celebrít: Známu markizáčku by ste nespoznali, Dara Rolins vo vani s dcérou!

Slovenské celebrity

Okrem toho, že sú to umelci a na obrazovkách musia vyzerať vždy dokonale, sú to stále normálni ľudia, ktorí sa vedia zabávať a vystreliť si napríklad aj sami zo seba.

Diana Hágerová

Modelka a moderátorka Diana Hágerová, patrí k tým slovenským kráskam, ktoré si zo seba vedia vystreliť. Svoje voľné chvíle si napríklad spríjemňuje hraním sa na Saxanu. Priateľ Roman Juraško sa so svojou láskou určite nenudí. 

Barbora Švidraňová

Speváčka a herečka Barbora Švidraňová je talentovaná umelkyňa. Je to žena mnohých tvárí a z krásnej ryšavky sa vie napríklad premeniť aj na takúto rockovú fanúšičku. 

Dara Rolins

Slovenská diva Dara Rolins si rada užíva chvíle nič nerobenia, a najmä tie, s jej dcérou Laurou. Takto si najlepšie kamarátky užívajú spoločný kúpeľ a je vidieť, že sa vedia zabaviť naozaj pri všetkom. 

Mohlo by vás zaujímať: Speváčka Dara Rolins nás pustila do jej súkromia: Pozrite sa, aká veľká dáma je už z jej dcérky!

Jana Hospodárová a Boris Pršo

Markízaci Janka Hospodárová a Boris Pršo sú zdá sa zohraná dvojica. Zatiaľ čo sa kráska chystá pred televízne obrazovky, Boris jej tieto chvíle aktívne spríjemňuje. Takto bola Jana Borisom zvečnená a zdá sa, že jej to vôbec nevadí. 

Barbora Rakovská 

Žeby sa krásna Barbora Rakovská dala na tradičné slovenské remeslá? Treba uznať, že táto multitalentovaná mamička vyzerá dobre aj v kroji, pri vyrábaní hlinených nádob. Barborka je prosto žena do koča i do voza. 

Dáša Mamba Šarkózyová

Temperamentná speváčka Mamba sa chystá na vianočné sviatky naozaj poctivo. Svoj stromček si musela zvečniť a jej priateľ zase musel zvečniť niečo iné. Vydarená fotografia, čo myslíte?

Lucia Senášiová

Modelka a bývalá Miss Universe Lucia Senášiová už dlhšiu dobu žije v zahraničí. Svojimi šteklivými fotografiami niekedy provokuje, no niekedy zo seba vykúzli niekoho úplne iného. Takto sa Lucka zahrala na postavu z filmu Kill Bill a treba uznať, že je neuveriteľne sexi. 

Matej Sajfa Cifra

Najlepšie nakoniec. Kto iný, než kráľ humoru, je aj kráľom zábavných záberov. Traja chlapi a ,nemluvne, tak by sa dala popísať táto fotografia. Nevieme kto vyzerá viac vystrašene, či malá neter, alebo sám pán Sajfa.

 

 

- Najčítanejšie -