Presunúť na hlavný obsah

Diana Hágerová prezradila, aké šperky zdobia jej ruku i to, ako si predstavuje svoj snubný prsteň

Móda

Známa markizácka tvár Diana Hágerová bola pri uvedení novej kolekcie šperkov ALOve a my sme vyzvedali, aké konkrétne kusy sa tejto krásnej žene páčia.

Klenotnícka spoločnosť ALO diamonds prišla minulý rok na trh s novou značkou ALOve. Tá odráža široké spektrum šperkov prevažne do 1100 eur, no nájdu sa aj drahšie kusy. My sme si nenechali ujsť aktuálnu kolekciu a zavítali sme priamo do butiku. 

V aktuálnej línii si na svoje prídu milovníčky tenkých náhrdelníkov, prsteňov či náramkov, ktoré sú priam stvorené na vrstvenie. Časť kolekcie je inšpirovaná orientom. Ku značke ALOve neodmysliteľne patria zásnubné prstene všetkých možných tvarov osadené žiarivými diamantami a novinkou tejto jari sú trendové obrúčky. Presne 46 unikátnych párov vytvorili dizajnéri značky a že si je z čoho vyberať jednoznačne potvrdzujú rôzne prevedenia od hladkých až po osadené diamantmi zo žltého, bieleho i ružové zlata. Klasické lesklé a matné prstene pre manželov striedajú nové techniky v podobe ľadovania, keď obrúčky pôsobia akoby mali námrazu či kladivkovanie.

Neprehliadnite: Šperky, ktoré ulahodia oku, pohladia dušu a vydržia naveky: ktorý vám učaroval najviac?

Pravidlo, že na jednej ruke má byť maximálne jeden prsteň už dávno neplatí. Do popredia sa čoraz viac dostávajú "fashion" prstene s bielymi a čiernymi diamantmi. Aktuálny je aj mix viacerých náramkov či náhrdelníkov. 

Nevtieravá klasika, výrazný prvok či  dokonalá jemnosť?

Jemný dizajn sa dostáva do popredia a vyberať si môžete zo širokej škály skvostných kúskov s diamantmi, drahokamami alebo perlami. V dizajnových priestoroch ALOve sme si všimli tiež zaujímavý styling a šperky známej moderátorky a modelky Diany Hágerovej: „Tieto prstienky sú z novej kolekcie a dajú sa pekne vyskladať spolu s náramkom. Retiazka, ktorú mám na sebe je tiež jemná a je o vrstvení, takže v skutočnosti sú to dve retiazky.“ Podľa sympatickej blondínky je to vždy o tom, ako sa človek cíti a ako sa dokáže s danými šperkami stototžniť. 

Čítajte tiež: Krásna Dominika Cibulková miluje šperky: Prezradila, aký zásnubný prsteň od priateľa zdobí jej ruku

Diana priznala, že šperky mení podľa obdobia, ale i toho, na akú príležitosť sa hodia. Do spoločnosti si vie predstaviť aj niečo výraznejšie a extravagantnejšie, no na bežný deň je verná tým jemnejším. Musíme uznať, že práve tie jemné na nej vyzerali naozaj úchvatne a zvýraznili ešte viac jej prirodzenú krásu. 

Jedným z najvyhľadávanejších šperkov v ALOve sú práve zásnubné prstene. Bielemu zlatu začína konkurovať netradičné ružové, no budúci ženísi zostávajú pri klasike, čo sa týka prevedenia. Najčastejšie volia jeden väčší diamant s microsetingom, keď je v okolí centrálneho kameňa zasadených ešte niekoľko menších.

Zaujímalo nás, aký je jej vzťah ako ženy k šperkom. „Dnes som sa dozvedela, že najobľúbenejšie snubné prstene sú tie s vystúpeným kamienkom alebo diamantom. Mne osobne ale tento typ príde nepraktický. Ak bude v hre niekedy môj zasnubný prsteň, tak by som chcela, aby kamienok bol na úrovni obrúčky a teda nie vystúpený, “ prezradila Diana Hágerová, ktorej srdce si získal moderátor Roman Juraško. 

FEMINITY TV: Krásna Diana Hágerová o tom, aké šperky sa jej páčia i to, ako si predstavuje zásnubný prsteň