Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: Trojka, ktorú ľutujem zo všetkého najviac: Namiesto vzrušenia som zažila niečo strašné

Erotické poviedky

Hovorí sa, že pri trojke zažiješ jeden z najlepších orgazmov. V mojom prípade to bolo naopak.

Dodnes si spomínam na to, akého perfektného snúbenca som pred pár rokmi mala. Aspoň som si to dhé roky myslela.

Prečítajte si: Erotické poviedky: Žena nechtiac prezradila svoju neveru: Takéto následky by ste nečakali

S Patrikom sme boli zohratá dvojka, ktorá sa spolu nikdy nenudila. Za tie štyri roky vzťahu sme toho vyskúšali naozaj veľa. Milovali sme adrenalín, a inak to nebolo ani v posteli. Na nič sme sa nehrali, len si užívali tak, ako sa nám to obom páčilo. Bolo úžasné, že ani po rokoch nás spoločný sex neomrzel.

Stačil jeden rozhovor

Raz večer, po niekoľkonásobnom orgazme prišiel s niečím, čo ma zarazilo. "Minule mi tak napadlo, že tá tvoja kamarátka Tereza nie je na zahodenie." Najskôr som nechápala, čo týmto rozhovorom sleduje, ale nechala som ho dohovoriť. "Keď nám to tak perfektne klape, chcel by som ešte pred svadbou skúsiť niečo, čo už po svadbe možné nebude." Ani som nestihla položiť otázku, a pokračoval: "Chcel by som si vás dve pozrieť v akcii. Viem, že si žiarlivá, preto sľubujem, že sa budem len pozerať, a dotknem sa iba teba."

Patrika som milovala, a hoci mi prišiel jeho nápad trocha zvrátený, o týždeň mal narodeniny, a tak som sa rozhodla, že mu spravím radosť. Tereza prekvapivo súhlasila, a tak sme ho v deň narodenín čakali obe v posteli. Pili sme, oslavovali, a potom ma Tereza začala bozkávaťPo chvíli a pár pohárikoch som sa úplne uvoľnila, až natoľko, že mi prišlo zrazu zle. Utekala som na toaletu, a keď som sa po niekoľkých minútach vrátila, tí dvaja si to zatiaľ spolu vášnivo rozdávali.

Prečítajte si: Dokonalý sex zo strany mužov: Povedali to na rovinu a bude sa vám to páčiť

Keď ma zbadali, so smiechom ma zavolali, nech sa pridám. Mne však bolo zle. Nie len z alkoholu, ale aj z toho, čo som videla. Požiadala som Terezu, aby odišla, na čo len so smiechom odvetila, že to v najlepšom neukončia.

Bolo to...

Toto nechutné divadlo som si pozrela do konca zo sedačky, ktorú sme mali na druhom konci spálne. Keď bolo po všetkom, odišla a my sme s Patrikom zostali sami. Tváril sa, akoby sa nič nestalo a ja som sa o tom rozprávať nedokázala. Od toho večera som nebola schopná fungovať tak ako predtým. Po mesiaci ticha medzi mnou a Terezou, mi jedného dňa prišla správa, ktorá vo mne lásku ku Patrikovi navždy zničila. "Asi som tehotná..."

Mohlo by vás zaujímať: Pre tento dôvod by ste nemali hovoriť so svojimi priateľmi o vašom sexuálnom živote