Presunúť na hlavný obsah

Majú o niekoľko rokov mladších mužov a klape im to: Czoborová je od svojho o 14 rokov staršia a čo ďalšie ženy?

Slovenské celebrity

Vzťah staršej ženy s mladším mužom nie je už ničím zvláštnym a tieto známe páry len potvrdzujú, že to dokáže fungovať a dokonca veľmi dobre.

Zora Czoborová a Peter Illiáš

Fitneska Zora Czoborová (49) je v manželstve s Petrom (35), ktorý je od nej o štrnásť rokov mladší. Brunetka pri ňom žiari a celkovo si užívajú jeden druhého ako rovnocenný pár.

Henrieta Mičkovicová a Alexander Bárta

O tom, že herečka Henrieta Mičkovicová (49) nestarne, sme sa presvedčili už veľakrát. Sympatická brunetka vyzerá na svoj vek výborne a vytvára priam dokonalý pár s Alexandrom Bártom (40). Vekový rozdiel by ste na pohľad pri nich nezbadali.

Lucia Barmošová a Martin Duras

Moderátorka Lucia Barmošová (34) momentálne žiari po boku mladšieho partnera, podnikateľa Martina Durasa (29). Na pohľad by len málokto tipoval, že ich delí vekový rozdiel päť rokov. 

Alexandra Orviská a Lukáš Kozák

Moderátorka Alexandra Orviská (32) žije už nejaký čas s hokejistom Lukášom Kozákom (24). Dvojica je úprimne zamilovaná a hoci je Lukáš mladší, zdá sa, že je vyspelý a je oporou známej tváre z obrazovky. Rozumie si aj s jej dcérkou Vicky a to je pre ňu dôležité.

Známe tváre v civile: Futbalista Ján Ďurica s rodinou, Marianna Ďurianová vyzerá neskutočne dobre

Linda Zubčáková-Čongrády a Matej Chren

Úspešný tanečník Matej Chren (35) sa len nedávno zahľadel do Lindy (41), ktorá je od neho staršia o šesť rokov. Tanečník však neváhal ani na sekundu a jeho vyvolenou sa stala práve táto žena, u ktorej našiel zrejme to, čo hľadal.

Zdena Studenková a Braňo Kostka

Srdce herečky Zdeny Studenkovej (62) si získal hudobník Braňo Kostka (45). Dvojica je spolu už dosť dlho a v spoločnosti vyzerajú vždy harmonicky a šťastne. 

- Najčítanejšie -