Presunúť na hlavný obsah

Nádej zomiera posledná: Známa "zúfalka" Bridget Jones tentokrát nenašla iba muža, ale aj...

Zábava

Ženy si prišli na svoje, pretože babská jazda v CINEMAX opäť nesklamala.

Keď sa povie dobrá romantická komédia, mne samej sa vždy vybaví film Denník Bridget Jonesovej a jeho hlavná aktérka, vtipná herečka Renée Zellweger. Práve ona si prešla naozaj všetkým, čím si ženy vo vzťahu a po rozchode prechádzajú. Napriek krutým okolnostiam jej však úsmev na tvári nezmizol. Inak to nebolo ani teraz, v pokračovaní s názvom Dieťa Bridget Jonesovej.

Zúfalo vyzerajúci začiatok sa vďaka životnému elánu Bridget zmení v okamihu, keď sa rozhodne, že hoci má po štyridsiatke, život pre ňu ešte nekončí. Narodeniny si nakoniec užije a to až natoľko, že sa po nich vyberie so svojou najlepšou kamarátkou na divokú festivalovú jazdu. Práve tá jej smoliarsky život ešte viac zamotá.

Hoci sa zdá, že v stane nakoniec našla muža svojich snov, pokračovanie príbehu vás mierne prekvapí. Minulosť a muž, s ktorým to kedysi nadobro skončila, sa zrazu vráti do jej života. Seriózny právnik a dávna láska Mark Darcy spolu s novým festivalovým objavom Jackom Quantom, nakoniec nezabojuje len o srdce zúfalej Bridget, ale aj o niečo iné.

Bridget celý život túžila po tom, aby ju niekto miloval a aby nepriberala. V tejto časti sa problému s kilami nachvíľu zbavila, kariérne posunula a dostala aj nečakaný bonus v podobe dvoch mužov a malého prekvapenia. Babská jazda v Bory mall sa vďaka filmu Dieťa Bridget Jonesovej pre mňa posunula na vyššiu úroveň. Musím priznať, že smiať som sa vydržala až do konca.

Film Dieťa Bridget Jonesovej si môžete pozrieť aj vy. Pozrite si program vo vašom meste alebo okolí priamo www.cine-max.sk

VIDEO: Pozrite si trailer k spomínanému filmu Dieťa Bridget Jonesovej

Prečítajte si:

Vysoká žena a nízky muž: Film Hore za láskou vám túto situáciu zobrazí tak, že od smiechu budete plakať...

Najznámejšie sexi herečky po rokoch: Jedna z nich čoskoro oslávi 70-tku, no vyzerá skvelo

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe