Presunúť na hlavný obsah

Donald Trump a pohľad na jeho bývalé ženy: Kto všetko randil v minulosti s aktuálnym prezidentom USA?

Zahraničné celebrity

Moc a peniaze sú mnohokrát spájané s túžbou po krásnych ženách. Prezident spojených štátov tiež podľahol nežnému pohlaviu, a za svoj život vystriedal niekoľko partneriek.

Ivana Zelníčková

Česká podnikateľka a bývalá modelka je prvou manželkou Donalda Trumpa. Bývala manželka bola od útleho veku vedená k závodnému lyžovaniu a bola vybraná do Československého olympijského tímu. V roku 1977 sa zosobášili a spolu majú tri deti, a to Donalda Johna juniora, Ivanku a Erica.

 

Marla Maples

Druhá v poradí Donaldových manželiek bola americká herečka a televízna osobnosť Marla Maples. Manželstvo im vydržalo šesť rokov a majú spolu dcéru Tiffany. Marla sa v jednom rozhovore vyjadrila, že manželstvo s Donaldom bolo pre ňu len „pekné rozptýlenie“ čím spôsobila mediálne šialenstvo v období volieb.

Prečítajte si: Najsexi celebrity sveta, ktoré chlapi napriek tomu podviedli: Takto sa s tým vyrovnávali

Gabriela Sabatini

Bývalá argentínska tenistka, získala ocenenia na US open a striebornú medailu na olympijských hrách v roku 1988. S milovníkom žien, Donaldom Trumpom, randila len niekoľko mesiacov. Krátko potom prišla na trh s vlastným parfumom Gabriela Sabatini.

Carla Bruni

Taliansko francúzska speváčka Carla Bruni bola ďalšou z mileniek prezidenta USA.  Jej bývalým partnerom bol aj Mick Jagger, po ich rozchode sa však Carla vrhla do sveta politikov a istý čas žila aj s Donaldom Trumpom. Súčasným manželom je francúzsky prezident Nicolas Sarkozy.

Mohlo by vás zaujímať: Milenky známych mužov, ktoré to dotiahli až pred oltár! O niektorých z nich ste to ani netušili

Kara Young

Románik s Donaldom mala aj bývalá modelka Kara. Reprezentovala mnohé kozmetické značky a ocitla sa na titulkách Vogue. V čase, keď sa americká modelka začala stretávať s Trumpom, bola už vydatá. Bulvárne plátky teda mali o čom písať a modelka musela vysvetľovať celú situáciu.

Melania Knauss

Melania Trump, predtým Knaussová, je súčasnou manželkou amerického prezidenta. Zoznámili sa v roku 1998 a o pár rokov neskôr ju požiadal o ruku. Melánia, ktorá je pôvodom zo Slovinska tak získala občianstvo v USA a porodila mu syna Barrona.

- Najčítanejšie -