Presunúť na hlavný obsah

Róby z Plesu v opere 2017: Tamara Heribanová má našliapnuté vysoko, kto sa stane podľa vás kráľovnou plesu?

Slovenské celebrity

Historické priestory Slovenského národného divadla v Bratislave včera večer ožili, keď sa v nich konal 17.ročník Plesu v opere. Nahliadnite spolu s nami na červený koberec a rozhodnite, kto bol kráľovnou večera.

Tamara Šimončíková Heribanová a Braňo Šimončík

Spisovateľka Tamara Šimončíková Heribanová a jej manžel Braňo Šimončík vyzerali ako z rozprávky. Tamara mala na sebe očovský kroj a sukňu z dielne Lukáša Kimličku, pričom vyzerala prekrásne.

Čítajte viac: Pocta slovenským tradíciám: Spisovateľka Tamara Heribanová prišla na Ples v opere v prekrásnom kroji

Lucia Hablovičová a Boris Hanečka

Bývalá moderátorka Lucia Hablovičová je stálicou Plesu v opere. Tentoraz prekvapila a prišla v netradičnej róbe s cylinderom z dielne Borisa Hanečku, ktorý jej robil garde.

Zuzana Mauréry

Jednoznačne “Pani” herečka. Zuzana Mauréry zažíva úspech, o akom môže nejedna herečka snívať. V červenej róbe od Jany Kuzmovej mala tú česť moderovať 17.ročník dobročinného Plesu v opere.

Zlatica Puškárová Švajdová

Moderátorka Zlatica Puškárová Švajdová zažiarila v tejto sýtej zelenej róbe z dielne Jany Pištejovej, cez ktoré sa jej jemne rysovalo bruško. Veľmi jej to pristalo.

Nenechajte si ujsť: Prvé fotografie z Plesu v opere 2017: Lucia Hablovičová jednoznačne ohúrila, minuloročná kráľovná plesu chýbala

Jana Keketi s manželom Dušanom

Fotografka Jana Keketi doslova oslnila a to vďaka róbe, ktorou sa jednoznačne vymykala od ostatných prítomných dám. Spoločnosť jej robil manžel Dušan.

Zuzana Kanisová 

Najlepšia stylistka Zuzana Kanisová zvolila jednoduchú čiernu róbu Max Mara s odhalenými ramenami, ktorá kopírovala jej siluetu. Nadčasovosť a francúzska elegancia je to, čo ju v ten večer vystihovalo.

Marek Majeský a Jana Majeská

Charizmatický herec Marek Majeský s manželkou Jankou si nenechali ujsť tento exkluzívny večer a výber róby tomu prispôsobili.

Lukáš Latinák a Anna Latináková

Jeden z najúspešnejších hercov a zabávačov Lukáš Latinák prišiel do spoločnosti pochopiteľne s manželkou, ktorá zvolila šaty kopírujúce siluetu a vlečku. Veľmi im to spolu ladilo.

Vladimír Kobielsky a Alena Kobielska

Sympatický herec Vladimir Kobielsky s manželkou Alenou tvoria nerozlučný pár. Tento večer poňali noblesne a vyzerali naozaj ako z bálu.

Matej Tóth a Lenka Tóthová

Zlatý olympionik a Športovec roka Matej Tóth prišiel na ples so svojou sympatickou manželkou Lenkou. Lenka zvolila jemné doplnky či líčenie a vyzerala naozaj krásne.

Prečítajte si: Zlatý olympionik Matej Tóth po boku krásnej manželky pomáhal bielej pastelke

Jozef Vajda a Júlia Vajdová

Rovnako populárny herec Jozef Vajda prišiel na ples tradične s manželkou. Dvojica vyzerala zohrato a šťastne.

Milan Zimnýkoval s manželkou Antóniou 

Ostrieľaný moderátor Milan Zimnýkoval si nenechal ujsť veľkolepé podujatie Ples v opere 2017, kam dorazil s manželkou Antóniou. Tá zvolila jednoduché biele šaty s lemom, na ktorom boli ľudové motívy z dielne (koho iného) než Jany Gavalcovej. Krásne.

Gabriela Drobová a Karol Ruman

Riaditeľka Fashion TV Gabriela Drobová s partnerom Karolom Rumanom nemohli na tejto prestížnej akcii chýbať. Bielu róbu, ktorá vystihuje jej štýl, doplnila zelenými náušnicami, čím vytvorila príjemný kontrast.

Kristína Krajčírová a Lukáš Kimlička

Bývalá misska a modelka Kristína Krajčírová prišla v sprievode módneho návrhára Lukáša Kimličku v róbe z jeho dielne. Baby blue odtieň vyzeral na blondínke nežne a elegantne zároveň.

Alexandra Gachulincová a Marcel Holubec

Modelka z agentúry Elite Alexandra Gachulincová je dlhoročná kamarátka s návrhárom Marcelom Holubcom a na Plese v opere boli aj tentoraz spolu. V jednoduchej bielej róbe vyzerala krásne.

Lucia Hurajová

Herečka Lucia Hurajová zvolila tentoraz pastelový odtieň róny v kombinácii so zdobeným vrchom a vyčesaný účes. Darmo, táto diva presne vie, ako prísť do divadla.

Katarína Hasprová a Ivan Vojtek

Slovenská speváčka a herečka Katarína Hasprová prišla na ples s dlhoročným partnerom Ivanom Vojtekom. Katarína zvolila róbu s korzetovým vrchom a zdobenou látkou.

Danica Kleinová a Alexander Nejedlý

Redaktorka Danica Kleinová a Alexander Nejedlý si radi vyjdú do spoločnosti, akou je Ples v opere. Nechýbali ani minulý rok a zdá sa, že dvojica si tento večer poriadne užívala.

Pavol Lančarič a Silvia Lančaričová

Pavol Lančarič prišiel ako vždy s manželkou Silviou. Keďže je hostiteľom večera, je pochopiteľné, že je na plese, čo sa týka etikety “ako doma”.

Andrea Cocherová

Šéfka Plesu v opere, Andrea Cocherová zvolila červeno-čiernu róbu od návrhára Borisa Hanečku, ktorá pôsobila noblesne.

Zdeno Cíger s manželkou Xéniou

Kapitán hokejovej reprezentácie Zdeno Cíger si nenechal ujsť prestížnu udalosť Ples v opere 2017, kam dorazil spolu s pôvabnou manželkou Xéniou. Hoci stavili na čiernu, vyzerali skvelo.

Jozef Metelka s partnerkou

Cyklistická hviezda Jozef Metelka si nenechal ujsť tohtoročný Ples v opere 2017 spolu so svojou partnerkou. Dobrá nálada ich neopúšťala a vidno, že si večer príjemne užili.

Karolína Chomisteková

Riaditeľka súťaže krásy Miss Slovensko Karolína Chomisteková zavítala na Plese v opere s otcom a veľmi jej to pristalo. Honosná róba od Fera Mikloška, elegantný účes a držanie tela ako správna dáma. Jedna z najreprezentatívnejších tvárí novej generácie.

Tomáš Stern a Diana Stern

Podnikateľ Tomáš Stern s manželkou Dianou boli dokonale zladení. Táto dáma stavila na róbu z dielne šikovného Marcela Holubca. Jednoduché, elegantné a decentné.

 

Toto sú výsledky ankety o kráľovnú večera na Plese v opere 2017. Víťazkou sa stala herečka Zuzana Mauréry, ktorej srdečne blahoželáme!