Presunúť na hlavný obsah

5 manipulujúcich viet, ktorými nás väčšinou muži zmätú: Tomuto neverte, sú to len sladké reči

Partnerské vzťahy

Muži odjakživa vedeli, ako si získať ženskú priazeň a nejeden z nich pozná zopár overených trikov, ktoré poľahky dostane nežné pohlavie do kolien.

Buďte však pred nimi o krok vpred a prekuknite ich hneď, ako vyslovia jednu z nasledujúcich viet.

Ešte nikdy som k nikomu nič podobné necítil

Akokoľvek nádherne to znie, každý muž už podobnú vetu niekoľkokrát v živote povedal a to vždy v súvislosti s inou ženou. Nechceme byť pesimistickí, ani kaziť vaše ilúzie, netreba však veriť každému slovu, ktoré muž povie. Muži si totiž veľmi často mýlia pocity s túžbami a je veľmi vysoko pravdepodobné, že i vo vašom prípade ide o niečo podobné.

Prečítajte si: Partnerova mama sa nám nasťahovala do bytu: Keď som si myslela, že už je dobre, prišlo k najhoršiemu

Väčšinou ma žena omrzí, keď ju dostanem, no pri tebe zažívam úplne opačný efekt

Muž, ktorý má potrebu vám oznámiť, že ženy berie len ako trofeje, nemá záujem o vážny vzťah a skôr či neskôr príde na rad ďalší úlovok. Nedúfajte, že si ho udržíte ani si nedomýšľajte, že to, čo má s vami je úplne o niečom inom.  Ak je totiž pre neho vzťah istou formou hry na mačku a myš, jeho určite nikdy nedolapíte.

Určite ťa chcem ešte niekedy vidieť, vzťah je však nateraz pre nás oboch nemysliteľný

Výhovorky zamerané na to, ako teraz nemožete byť spolu, no určite sa niekedy v budúcnosti stretnete alebo vás osud spletie dokopy v správny čas sú len prázdnymi rečami. Správny muž zoberie osud do vlastných rúk a ak mu na vás dostatočne záleží, nestará sa, ako veľké sú prekážky, za každú cenu sa ich totiž snaží prekonať.

Inšpirujte sa: Funguje na mužov hra na "nedobytnú ženu"? Táto skutočnosť vás zrejme prekvapí

Srdce mi hovorí, aby som zostal s tebou, no rozum mi káže inak

Ak je muž naozaj zamilovaný, je mu jedno, čo mu nahovára jeho racinálna stránka. Bezhlavo ide za ženou, pretože si nevie predstaviť život s inou. Rozum v tejto veci nemá čo zohrávať hlavnú rolu, ide predsa o otázky srdca. Neverte mu preto, ak sa bude vyhovárať na vnútorný boj, ktorý zvázda. Vy ste si ním prešli už dávno a vaše rozhodnutie bolo jednoznačné, teraz je na rade on.

Ešte nikdy som nestretol tak fascinujúcu ženu ako si ty 

Každá z nás má rada pocit, že je jedinečná a muži to dobre vedia. Využívajú svoje manipulačné schopnosti a vyvolávajú v nás pocit exkluzivity.  Živia sa pocitom, ktorý v nás vyvolávajú a tešia sa našej oddanosti. Nenechajte sa balamutiť a neverte všedným tvrdeniam. Ak ste pre neho naozaj taká výnimočná, dá vám to vedieť inak ako slovami.

Mohlo by vás zaujímať: Muž, ktorému bude žena navždy verná, by mal vyzerať asi takto: Ako sa zmenili nároky žien?