Presunúť na hlavný obsah

Ako vyzerajú skutoční partneri najsexi filmovej dvojice z Fifty Shades of Grey? Christian má pri sebe úplne iný typ ženy

Zahraničné celebrity

Filmová Anastasia nie je skutočnou partnerkou príťažlivého Christiana. Oboch hercov priťahujú úplne iné typy.

To, že mal film Fifty Shades of Grey obrovský úspech bolo zásluhou oboch hlavných hercov. Hoci im to vo filme spolu pristalo, v skutočnosti pár netvoria. Obaja majú odlišný vkus na výber toho pravého partnera.

Prečítajte si aj: Ako bude vyzerať dlhoočakávaný film Fifty Shades of Darker? Takáto bude najhorúcejšia scéna dvojice!

Jamie Dornan alias Christian Grey je už dlhé roky zamilovaný do svojej manželky, s ktorou má spolu dve krásne deti. Aj keď vo filme vystupuje ako zvodca, v skutočnosti je rodinne založený a verný svojej manželke Amelii Warner. Takto im to spolu pristane.

Kým Jamie našiel svoje šťastie v rodine, herečka Dakota Johnson alias Anastasia toho pravého ešte stále len hľadá. Hoci sa po jej boku vystriedali mnohí muži, ani s jedným jej to nevydržalo dlhšie. Naposledy bola spájaná s hercom Andrew Garfieldom, s ktorým si zahrá aj v pripravovanom filme Under the silver lake. Andrew je známy z filmu Spider-Man, či Social network.

Mohlo by vás zaujímať: Neuveríte, komu patrí telo Julie Roberts na fotografii z Pretty Woman: Toto je skutočná majiteľka sexi postavy

Napriek tomu, že obaja žijú svoje vlastné životy, vo filme Fifty Shades of Grey im to spolu veľmi pristalo. Ich herecké výkony boli jednoducho zvládnuté a celý film vďaka nim sexi a plný vášne. My osobne sme zvedavé, čo prinesie jeho ďalšie pokračovanie.

Páčil sa vám film Fifty Shades of Grey?

spolu hlasovalo 637 ľudí

áno
432
nie
205

- Najčítanejšie -