Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Inšpirujte sa novou diétou sexi moderátorky Stanky Pavolovej. Prezradila nám, čo raňajkuje

Slovenské celebrity

Moderátorka Stanka Pavolová si na svoju postavu potrpí. Hoci sa snaží zdravo stravovať, aj ona raz za čas vyskúša novú diétu.

Stanku sa nám nedávno podarilo vyspovedať na jednej spoločenskej akcii, kde nám prezradila, čomu všetkému sa venuje a tiež to, ako sa momentálne stravuje.

FEMINITY TV: Rozhovor s moderátorkou Stankou Pavolovou o stravovaní, diéte a o aktivitách, ktorým sa venuje

Prečítajte si: VIDEO: Sexi fitneska Olívia Pohánková prezradila tri cviky, pomocou ktorých si vybudujete perfektný zadok

Moderátorka prežíva šťastné obdobie a preto si zrejme dopraje viac jedla, ako kedysi. Napriek tomu, že by ste si to na nej takmer nevšimli, ona sama sa rozhodla vrátiť späť do predvianočnej formy pomocou tejto diéty, ktorej účinky sa dostavia už po krátkom čase.

Bielkovinová diéta

"Momentálne držím bielkovinovú diétu, takže som trošku oťapená." Stankin jedálniček tak pozostáva z minimálneho množstva sacharidov a zvýšeného množstva kvalitných bielkovín. Výhodou tejto diéty je to, že sa telo prirodzene dostáva do stavu ketózy a tuky sa tak začnú spaľovať rýchlejšie. Veľkým plusom je aj skutočnosť, že človek nestráca nadobudnutú svalovú hmotu a nepociťuje častý hlad. Najdôležitejším štartom do nového dňa sú samozrejme raňajky: "Tak klasicky vypijem ráno pohár čistej vody, niekedy aj s citrónom a potom si dám mozzarellu a kvalitnú šunku."

Z čoho pozostáva bielkovinová diéta?

Povolené potraviny: brokolica, zeler, cuketa, uhorka, hríby, tekvica, šaláty, grécky jogurt, vajcia, syr, mäso, ryby, orechy, tofu a quinoa.

Zakázané potraviny: pečivo, sladkosti, zemiaky, tučné mäso, vyprážané jedlá, omáčky a presladené ovocie.

Čítajte aj: Tajomstvo sexi postavy, z akej muži omdlievajú odhalené: Inšpirujte sa touto kráskou

Stanka si je samozrejme vedomá toho, že výsledok nie je len o strave, ale aj o cvičení. Ona sama sa venuje viacerým aktivitám. "Cvičeniu sa venujem stále. Je to hlavne fitko, beh, kardio a to striedam." Okrem toho miluje turistiku, ktorá je zábavnou a príjemnou formou chudnutia.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe