Presunúť na hlavný obsah

Róby Sloveniek z Bratislavského bálu 2017: Manželia Heribanovci prišli elegantne, Natália Hatalová veľmi sexi

Slovenské celebrity

Bratislavská Reduta cez víkend ožila a práve na tomto mieste sa prominentní hostia lúčili na prestížnom Bratislavskom bále s plesovou sezónou 2017.

16. ročník Bratislavského bálu sa tento rok konal pod záštitou primátora Iva Nesrovnala. Celým večerom osobnosti kultúrneho a spoločenského života sprevádzala moderátorská dvojica v zložení Ivety Malachovskej a Vlada Vondráka. Pozrite sa, ako to našim známym osobnostiam pristalo.

Mohlo by vás zaujímať: Róby z Grammy 2017: Jennifer Lopez prišla v odvážnej róbe, Ciara ukázala bruško a Chrissy Teigen sa dokonale zladila s manželom

Alena a Jozef Heribanovci

Manželia Heribanovci ani tento rok na prestížnom Bratislavskom bále nechýbali a spoločne sa ukázali elegantne zladení do nesmrteľnej čierno-bielej kombinácie.

Pavol Hammel s manželkou Bobou Krausovou

Hudobník Pavol Hammel sa ani po rokoch nezmenil. Po jeho boku stála manželka Boba Krausová, ktorá v zlatých šatách celý bál takto oživila.

Natália Hatalová s manželom

Bývalá superstáristka a speváčka Natália Hatalová prišla v odvážnej fialovo-červenej róbe s hlbokým výstrihom. Takto jej to spolu s manželom pristalo.

Alena Pallová

Prominentná lekárka Alena Pallová stavila všetko na čiernu. Honosná čierna róba s výraznými šperkami vyzerala na Alene výnimočne.

Jana Pištejová

Módna návrhárka Jana Pištejová sa výberom šiat z vlastnej dielne od prítomných dám odlíšila. Kombinácia modrej a zlatej farby návrhárke pristala.

Branislav Záhradník s manželkou

Branislav Záhradník sa ukázal v spoločnosti s tehotnou manželkou, ktorá na večer zvolila róbu telovej farby s nenápadnými vzormi. 

Stanka Pavolová

Moderátorka Stanka Pavolová išla cestou elegancie a jednoduchosti. Krásna biela róba vyzerala na Stankinej postave takto príjemne.

Moderátori Iveta Malachovská a Vlado Vondrák

Moderátorom večera to skutočne pristalo. Iveta Malachovská prišla v červených šatách, ktoré jej dodali šmrnc a príjemne kopírovali ženskú postavu.

Čítajte aj: Čelenka ako módny doplnok. Horúca vychytávka z prehliadkových mól, ktorá vám dodá ženskosť!

Vlado Vondrák s manželkou

Moderátor prišiel na Bratislavský bál spolu s manželkou, ktorá zvolila honosnú bielu róbu s modrými aplikáciami. Biela kožušina celému outfitu dodala eleganciu.

Andrej Kusalík s partnerkou

Stylista Andrej Kusalík prišiel v spoločnosti svojej kamarátky, Natálie Selvekovej. Obaja zvolili čiernu farbu, ktorou nič nepokazili.

Ktorej známej dvojici, či osobnosti to na Bratislavskom bále 2017 najviac pristalo?

spolu hlasovalo 1317 ľudí