Presunúť na hlavný obsah

Najlepšie platené topmodelky súčasnosti s make-upom a bez neho: Ktorá sa vám páči aj prirodzená najviac?

Zahraničné celebrity

Týmto slečnám a poniektorým už aj dámam, ide ich modelingová karta viac než len dobre. Nielenže zarábajú nad pomery, ale ešte k tomu vyzerajú skvele aj bez makeupu.

Gigi  Hadid

Táto modelka, ktorá je súčasťou už novej generácie topmodeliek, výškou svojho modelkovského príjmu za minulý rok tromfla veľa svojich mladých kolegýň. Niet sa čo diviť, podedila len tie najlepšie gény a ona sama tvrdo pracuje na tom, aby vyzerala čo najlepšie.  V jej prípade make-up len podčiarkne jej celkovú krásu.

Jasmine Tookes

Modelka, ktorá sa zaradila medzi tie top, aj čo sa týka pracovných ponúk, aj výšky zárobkov v tejto brandži nemá problém ukázať sa bez make-upu na svojej sociálnej sieti. Čokokráska si to však môže dovoliť. Na jej krásnej tmavej pokožke nie sú vidieť absolútne žiadne nedokonalosti.

Mohlo by vás zaujímať: Spoznávate známu sexi modelku na fotografii? Takouto zmenou účesu šokovala svocjich fanúšikov!

Barbara Palvin

Maďarská topmodelka, ktorá sa vďaka svojej kráse a schopnostiam prebojovala až k samotnej špičke medzi modelkami svojím zjavom pripomína tak trocha aj Gigi Hadid, čo poviete? Rovnako krásna a anjelsky vyzerajúca tvárička, dokonca aj keď je bez make-upu. No keď sa nalíči, hneď sa z nej stane skutočná dračica.

Kendall Jenner

Kendall si išla tvrdo za svojím a vďaka svojej kráse a šikovnosti sa dostala veľmi ďaleko, dokonca sa jej ako tak podarilo zbaviť nálepky tej z rodu Kardashian-Jenner a hoci ju poznáme aj vďaka tomu, svoje meno si buduje naozaj reprezentatívne. Už teraz má viac ako dobre rozbehnutú kariéru. No pri pohľade na jej tvár s pohľadom šelmy a krásnou pleťou aj bez makeupu sa ani nedivíme.

Taylor Hill

Najmladšia z anjelikov Victoria´s Secret má rovnako mladú, nevinnú a ničím nepoznačenú tváričku aj bez akýchkoľvek skrášľovacích produktov. Rovnako nemá problém ukázať sa svetu bez make-upu. Dokonca na svojom instagramovom profile má veľa fotografií, na ktorých je absolútne prirodzená a pritom neskutočne sexi.

Čítajte tiež: Najsledovanejšia celebrita na instagrame má poriadnu dávku sexepílu: Očarí vás svojím štýlovým šatníkom!

Doutzen Kroes

Medzi najlepšie platené modelky v súčasnosti patrí stále aj táto mamička už dvoch ratolestí, pôvodom Holanďanka, ktorá je tvárou viacerých známych luxusných značiek. No aj po pôrode sa o seba a svoj vzhľad príkladne stará a vyzerá čoraz lepšie. Preto si môže dovoliť ukázať sa aj bez make-upu, čo poviete?

Alesandra Ambrosio

Hoci Alessandra nepatrí už medzi najmladšie topmodelky, dokonca je mamou, podobne ako jej predchodkyňa, dvoch detí, jej tvár stále pôsobí mladistvo, zdravo a krásne. No a keď ju uvidíte ešte aj nalíčenú, právom patrí ešte stále k tým  najlepšie plateným topmodelkám súčasnosti. Jej sexi pohľad dostane každého.

Miranda Kerr

Austrálska topmodelka, ktorá za tiež zaradila do klubu matiek a medzi tridsiatničky tiež stále vyzerá ako nežné dievčatko. Jej vek by jej tipoval málokto a hoci sa o jej vyretušovanej postave na sociálnej sieti polemizovalo viac než dosť, svoju tvár rozhodne retušovať nemusí. Presvedčte sa sami.

Neprehliadnite: Modelky spodnej bielizne Victoria´s Secret kedysi a dnes: Pozrite sa, ako zmenila známe anjeliky úloha matiek

Gisele Bundchen

Hoci je Gisele na modelkovskom dôchodku už nejaký ten čas, čo sa týka jej honorárov za modeling, a nielen ten, doposiaľ ju nepredčila ani jedna z jej mladších či rovnako starých kolegýň. Dnes má 36 rokov, dve krásne deti, milujúceho partnera, a pri pohľade na jej tvár má aj závisť ostatných žien, ktoré by chceli vyzerať bez make-upu ako táto modelingová diva.

Ktorá z modeliek je podľa vás bez make-upu, prirodzene najkrajšia?

spolu hlasovalo 977 ľudí