Presunúť na hlavný obsah

Mama s dcérou sa vybrali do spoločnosti: Pozrite sa, ako to krásnym ženám Šarköziovým počas večera pristalo

Slovenské celebrity

Cigánska diablica Silvia Šarköziová má s dcérou Vanessou krásny vzťah. Vanessa už dávno nie je malým dievčatkom, a tak ju so sebou Silvia občas vezme aj do spoločnosti.

Hudobníčka Silvia Šarköziová je určite hrdou mamou. Jej dcéra Vanessa rastie do krásy a vo svojich 16-tich rokoch sa venuje mnohým aktivitám. Je herečkou, spieva, hrá na hudobnom nástroji, študuje a občas sa objaví aj na prehliadkovom móle.

Čítajte aj: Čerstvo zasnúbená dvojica Adela Banášová a Viktor Vincze: Toto sú ich najzaľúbenejšie fotografie!

Len nedávno sa boli spolu zabaviť do spoločnosti, konkrétne na krst speváčky Anity Soul. Obom to počas večera takto pristalo.

Zdá sa, že sa mladá Vanessa čím ďalej, tým viac podobá na svoju krásnu mamu. Nespájajú ich však len podobné črty tváre, ale aj dobrý vkus a hudobný talent, ktorý majú obe v krvi.

Inšpirujte sa: VIDEO: Inšpirujte sa novou diétou sexi moderátorky Stanky Pavolovej. Prezradila nám, čo raňajkuje

Hoci má Silvia už po 40-tke, aj po rokoch vyzerá rovnako dobre. Za jej štíhlou postavou stojí aktívny životný štýl, cvičenie, veľká rodina a tiež to, že sa venuje tomu, čo miluje. Silvia je príkladom toho, že v živote sa dá všetko zosúladiť, pokiaľ sa človek snaží a pracuje na svojich snoch.