Presunúť na hlavný obsah

Krásky, ktoré podľahli novému trendu: Ivana Surovcová má top telo, Daniela Peštová konkuruje už roky mladším

Slovenské celebrity

Aj známe Slovenky a Češky podľahli novému trendu, ktorý sa šíri sociálnymi sieťami. Sexi krásky odhalili tajomstvo ich vyšportovaných postáv!

Už to nie sú len dokonalé selfíčka pred zrkadlom v krásnych šatách a s dokonalým mejkapom. Aj známe osobnosti pochopili, ako funguje marketing a na svoje sociálne siete sa rozhodli pridávať momenty z ich každodenného života. Medzi ich aktivitami samozrejme nechýba pravidelný pohyb a obľúbený šport. Nahliadnite do sveta známych žien slovenského a českého šoubiznisu, ktoré sa rozhodli odhaliť tajomstvo dokonalých tiel. Nielenže sa na nich výborne pozerá, ale svojimi autentickými fotografiami pri športe zároveň motivujú mnohé ženy.

Prečítajte si aj: Krásna Soňa Skoncová dala zbohom jarnému počasiu a odletela do tepla: Jej postava je stelesnením bohyne!

Ivana Surovcová

Známa tanečníčka je milovníčkou pohybu a zdravého životného štýlu už odmalička. Sexi kráska si na sociálnu sieť pridáva zábery z fitnes centra či tanečných hodín. Jej fanúšikovia tak môžu vidieť, čo sa skrýva za jej dokonalou postavou. Ivana je inšpiráciou pre všetky ženy, ktoré by sa aspoň trochu chceli priblížiť jej vysnívanej postave.

Erika Palkovičová

Modelka z agentúry Elite je veľkou milovníčkou jogy. Krásna Erika však nie je typ, ktorý si zavesí len sexi fotografiu na internet. Známa modelka zásobuje svoj instagram fotografiami, na ktorých predvádza náročné pozície z jogy. Pri pohľade na jej ohybné telo a štíhlu postavu sa určite motivujete k lepším výkonom. Musíme uznať, že tejto úspešnej modelke to naozaj ide a ťažké pozície zvláda s prehľadom.

Niki Lowrie

Slovenská modelka s rebelským lookom Niki Lowrie začala prednedávnom pridávať fotografie, na ktorých ju môžete vidieť v úplne inej póze. Niki podľahla novému trendu, kde ukazuje svojím fanúšikom rôzne športové tipy ako si zlepšiť svoju postavu. Okrem klasického cvičenia ju môžete vidieť na krátkych videách predvádzať aj fyzicky náročné tréningy. 

Mohlo by vás zaujímať: Známe slovenské mamičky, ktoré nás ohúrili dokonalými telami: Čo sa skrýva za tajomstvom týchto sexi krások?

Daniela Peštová

Česká modelka je známou pre svoju bezchybnú figúru. Ideálne miery však nemá len ako dar od boha. Aj Daniela je dôkazom toho, že kto chce mať vysnívané telo, musí preto aj niečo urobiť. Na jej sociálnje sieti môžete pravidelne vidieť zábery s fitnes centra či rôznych pohybových aktivitách. Daniela sa zaradzuje medzi športovo nadané krásky, ktoré svojimi príspevkami inšpirujú ostatné ženy.