Presunúť na hlavný obsah

Vneste do svojho interiéru jarné esencie vďaka správne zvoleným detailom: Nový začiatok vám prospeje

Bývanie

S prichádzajúcou jarou sa vo vás miešajú pocity nových plánov a predstáv. Toto ročné obdobie je zároveň najlepším obdobím na zmenu vášho interiéru, do ktorého môžete zakomponovať farby.

Inšpirujte sa výberom jarných interiérov, ktoré vo vás vyvolajú pocit domova a nadčasového štýlu. Moderným prvkom sú práve kvetinové „floral“ potlače, ktoré môžete použiť podľa vašej fantázie. Napriek výrazným farebným momentom, pôsobia tieto detaily veľmi jednoducho a minimalisticky. 

Mohlo by vás zaujímať: Inšpirujte sa skvelými nápadmi pre zariaďovanie interiéru: Minimalistická spálňa či elegantné detaily v kuchyni

Jedálenský stôl

Naučte sa stolovať naozaj štýlovo! Dajte si záležať na detailoch ako čerstvá kytica kvetov vo váze či "floral" potlač na vašom obruse. Nedeľný obed sa tak môže zmeniť na príjemné posedenie, ktoré v sebe bude ukrývať prvky jarných esencií. 

Spálňa vo farbách zelenej

Nechajte sa unášať svojou fantáziou a použite kvetinovú potlač aj na vaše prestieranie. Všimnite si detaily v podobe sušených kvetov, ktoré krásne dotvárajú celý interiér.

Jarné esencie

Vychutnávajte si jar plnými dúškami a stavte na žiarivé farby, ktoré vo vás vyvolajú pocit šťastia. Pozvite svojich priateľov na netradičný obed, ktorý sa bude konať na vašej terase. Použite jarné farby ako žltú, zelenú a rôzne odtiene oranžovej. nezabudnite na živé kvety, ktoré dodajú celej atmosfére ten správny šmrnc.

Kvetinová potlač

Interiérové detaily v podobe vankúšov a obrazov sú skvelým doplnkom na vyjadrenie osobného štýlu. Nechajte sa inšpirovať svetovými dizajnérmi a zvoľte štýl s "floral" potlačou, ktorá je momentálne absolútnym trendom.

Inšpirujte sa: Týchto 10 tipov vám z obývačky vytvorí doslova raj v dome: Zmeňte svoje bývanie na nepoznanie

Kúpeľňa s nádychom prírody

Ak preferujete prírodné materiály a minimalistický štýl, táto kúpeľňa sa vám zaručene zapáči. Sprchový záves nemusí byť nevkusným doplnkom vo vašej oáze pokoja. Zvoľte ho v štýle " floral" a vaša kupeľňa získa nový nádych. Drevené poličky a farebné kombinácie už len pridajú na štýlovom dizajne.