Presunúť na hlavný obsah

Prekrásne modelky, ktoré vás presvedčia, že menej je niekedy viac: Inšpirujte sa ich prirodzenou krásou!

Krása

Ženy, ktoré nás ohurujú nielen svojou jedinečnou krásou, ale aj spôsobom, akým ju prezentujú. Prinášame vám inšpiráciu v podobe prirodzenej krásy, ktorá sa z dnešného sveta už pomaly vytráca.

Známe modelky, ktoré sa vďaka svojmu výzoru prebojovali medzi špičku svetového modelingu. V čom sa skrýva ich najväčšie tajomstvo? Odpoveďou je jednoduchosť. My ženy si veľakrát myslíme, že čím viac „skrášľovacích“ produktov na seba nahádžeme, tým lepšie budeme vyzerať. V redakcii sme však prišli na to, že prirodzená ženská krása je oveľa lepšou voľbou. Práve známe modelky sú presným príkladom toho, že prirodzenosť je na žene skrátka najkrajšia. Presvedčte sa!

Prečítajte si aj: Elite Model Look rozbehol kariéru množstvu slovenských modeliek: Ako vyzerá slovenská krása vo svetovom modelingu?

Michaela Kocianová

Jedna z najznámejších slovenských topmodeliek Michaela Kocianová z Elite Bratislava je stelesnením ženskej krásy tak, ako ju stvoril Boh. Žiadne plastické vylepšenia, umelé riasy či neprirodzený make-up. Žena, ktorá propaguje jednoduchosť v líčení a dbá na starostlivosť o svoju pokožku. Veľká inšpirácia!

Adriana Čerňanová

Ďalšia z radu krások, ktoré sa neboja propagovať svoju prirodzenosť. Dokonalé črty tváre, čistá pleť a jemný make-up. Modelka s anjelským vzhľadom pôsobí mladistvo a veľmi bezchybne. Adriana je ďalším dôkazom, že menej je niekedy viac.

Linda Vojtová

Česká modelka z Elite Prague miluje prirodzený look. Výrazné črty tváre jej dovoľujú používať veľmi malé množstvo make-upu. Ak chcete vyzerať ako Linda, postačí vám minimum krycieho krému, maskara na oči pre zvodný pohľad a rúž na pery v nude farbe. 

Viktória Ortner

Pôvabná tmavovláska Viktória Ortner patrí do skupiny naturálnych modeliek, ktoré nás ohúrili svojou prirodzenou krásou. Pri pohľade na krásnu modelku opäť pochopíte, že nánosy líčidiel sú v tomto prípade naozaj zbytočné. Nechajte sa inšpirovať týmto jednoduchým štýlom líčenia a objavte svoju skutočnú krásu.

Inšpirujte sa: Modelka Erika Palkovičová, model Dominik Oravec a ďalší v sebe skrývajú talent! Okrem modelingu sa venujú týmto záľubám

Daniela Peštová

Topmodelka Daniela Peštová je presným príkladom toho, že aj starnúť sa dá s maximálnou gráciou a prirodzenosťou. Jej oslnivá a žiarivá krása je založená na naturálnom looku a rozžiarenej pleti. Daniela patrí k najkraším modelkám a jej krása je skrátka obdivuhodná.