Otázky, ktoré sa svojho partnera, či manžela radšej nepýtajte: Zničia aj ten najlepší vzťah

Pokiaľ patríte k ženám, ktoré veľa a často rozprávajú, dajte si pozor na to, čo všetko sa partnera pýtate. Otvorenosť a úprimnosť je jedna vec, druhou je však to, keď to mierne preháňate.

Zdroj: Profimedia

Niektoré ženy jednoducho chcú mať v toľkých veciach naraz jasno, že si nekladú servítky pred ústa. Napriek tomu si uvedomte, že na niektoré veci je lepšie počkať, alebo ich radšej ani pred partnerom nevyťahovať.

Mohlo by vás zaujímať: 7 vlastností ženy, po ktorej chlap túži: Takto budete mať doma šťastného muža, ktorý nevyhľadáva spoločnosť iných

Som lepšia ako tvoja predchádzajúca partnerka?

Hoci to znie ako šialená otázka, niektoré ženy s ňou problém nemajú, práve naopak. Dokážu sa spýtať na predchádzajúcu a ešte na ďalšie pred ňou a neustále sa porovnávať. Pokiaľ nechcete vyzerať ako zúfalá partnerka, toto sa muža nikdy nepýtajte. Predstavte si, čo by to spravilo s vašim egom, keby vám odpovie, že ona bola lepšia.

Myslíš, že som pribrala?

Tak s touto otázkou máme problém takmer všetky. To, že sa partnera spýtate niečo takéto, je buď príčinou toho, že ste posledné obdobie na svoju hmotnosť príliš nedbala, alebo toho, že máte s pohľadom na svoje telo vážnejší problém. Uvedomte si, že muži vedia o tom, že žiadna z nás nechce počuť, že pribrala. Čiže otázka tohto typu je priam zbytočná. Radšej na sebe makajte, cvičte a neriešte. 

Zdá sa ti naša známa atraktívna?

Tak táto otázka je čistá provokácia. Pýtať sa ju z akéhokoľvek dôvodu je viac než zvláštne a provokatívne. Ak si ju náhodou váš partner ani príliš nevšíma, tak mu len týmto krokom dávate príležitosť si ju konečne všimnúť aj inak, ako len "vašu známu."

Mohli by sme sa porozprávať?

Toto pre dobro oboch preskočte. Ak sa s partnerom potrebujete porozprávať, jednoducho začnite a hovorte. Nepýtajte sa ho niečo takéto pár hodín, či dní predtým, ako sa konverzácia uskutoční. Mužská myseľ dokáže pracovať rovnako rýchlo ako tá vaša a zbytočne spravíte možno z nepodstatnej veci obrovskú záležitosť. Radšej nedramatizujte a hovorte.

Nechcel by si začať znova cvičiť?

Otázka, ktorá zabolí obe pohlavia. Dávate mu ňou najavo, že pravdepodobne pribral a vy by ste ocenila, keby s tým začal niečo robiť. Radšej ho nabudúce so sebou zavolajte na ranný tréning, uvarte mu zdravú večeru, alebo mu kúpte nejaký športový kúsok oblečenia, ktorý môže najbližšie otestovať.

Prečítajte si: Stará mama mi pred svadbou prízvukovala dve veci: Už 10 rokov nám to vďaka nim s Patrikom funguje

Komu píšeš o tomto čase?

Neustále vypytovanie sa vedie k hádkam, podozrievaniu a neskôr aj k tomu, že mu potajme začnete sledovať veci, či mobil. Hoci ste spolu, nemusite vedieť o každom jeho kroku, či správe. Samozrejme, že ak máte podozrenie, alebo vám už niekedy klamal, máte na takúto otázku právo, ale inak to nechajte tak. Veď aj vy máte svoje tajomstvá, ktoré nemusia okamžite znamenať neveru, či problém.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
DD

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba