Presunúť na hlavný obsah

Mladšia sestra vojvodkyne Kate zmenila imidž: Pipa Middleton ohúrila krátkym účesom!

Zahraničné celebrity

Ostro sledovaná kráska, ktorá sa „preslávila“ najmä vďaka svojej sestre, je považovaná za módnu ikonu a jej štýl sleduje množstvo obdivovateľov. Svojich priaznivcov nedávno prekvapila novým účesom, ktorý je oveľa kratší, ako obvykle.

Krásna sestra vojvodkyne Kate sa postupom času dostala do povedomia natoľko, že jej štýl a výzor sleduje množstvo obdivovateľov. Či už je to štýl obliekania, líčenia alebo celkový imidž, Pippa si musí dávať pozor na každý jeden krok. Tentokrát však stavila na zmenu, ktorú by u nej nik nečakal. 

Mohlo by vás zaujímať: Viete, aké má reálne zamestnanie Pippa Middleton? Nenechá sa vydržiavať, ale týmto sa živí a zarába na seba

Nový účes

Pre pár dňami ju miestni fotografi zastihli v Londýne, ako nasadá na svoj bicykel. Na tom by nebolo nič nezvyčajné, ale nášmu šikovnému oku neuniklo, že Pippa zmenila svoj účes. Svoje dlhé hnedé vlasy si nechala ostrihať na krátky zostrih, ktorý je známy aj ako „bob“. Nevieme čo ju viedlo k tejto odvážnej zmene, ale musíme dodať, že štýlovej kráske to pridalo na sexepíle ešte viac.

Zmena k lepšiemu?

Predtým pôvabné žieňa s dlhou hrivou a dnes nadčasová kráska s odvážnym lookom. Ktorý z týchto účesov sa vám páčil viac? Či už to boli polodlhé vlasy alebo momentálny krátky zostrih, Pippa vyzerá vždy úžasne. Ak by sme sa mali rozhodnúť medzi jedným, tak jednoznačne volíme ten krátky. 

Štýlová za každých okolností

Pippa patrí k členom kráľovskej rodiny, okolo ktorých je najväčší záujem čo sa týka módy a štýlu. Aj keď nie je priamom nosičkou kráľovskému titulu, jej štýl by si zaslúžil korunu! Tmavovlasá kráska nepodlieha módnym trendom za každú cenua  riadi sa svojim osobným pocitom. Looky, ktoré prezentuje sú vždy plné jedinečných nápadov a vždy sa rady inšpirujeme!

Inšpirujte sa: Sestry z kráľovskej rodiny Kate a Pippa sú si také podobné a zároveň také odlišné: Ktorej štýl sedí viac vám?

- Najčítanejšie -