Štýl, pohodlie a funkčnosť: Topánkové trendy, ktoré milujeme

V práci vám horia deadliny, zabudli ste na rozčítanú knihu ukrytú v šuplíku a nemáte čas vyraziť na nákup jesennej garderóby? Spomaľte, v živote si predsa treba dopriať! Novú životnú filozofiu odštartujte tým, že si do šatníka zaobstaráte nový módny kúsok od CCC.

Zdroj: CCC

Femme forever

Aj keď nabudenie zo slnečných mesiacov je takmer preč, na pekné a pozitívne okamihy sa môžeme sústrediť aj na jeseň. A čo je účinným, generáciami žien prevereným receptom na zlú náladu? No predsa nové topánky! Ideálne tie na podpätku, ktoré napumpujú vašu  náladu aj sebavedomie na maximum.

Na začiatku jesene sa budú nosiť plnšie, stĺpcové a klinové a tento trend sa postupne prehupne aj do zimnejších mesiacov. Kožená kolekcia Lasocki prichádza s pestrou ponukou modelov na podpätku. Dáte prednosť šnurovacím členkovým čižmám, chelsea boots alebo klasickým nazúvacím modelom? Všetky kúsky sú túto sezónu trendy a navyše sú praktické, pretože vyzerajú dobre aj k sukni, aj k nohaviciam. Ak prahnete po wow efekte, obujte si ich k puzdrovej sukni v midi dĺžke, k tomu dolaďte dobre padnúcu blúzku a o pozornosť máte postarané.

Poklady pánskeho šatníka

Sliediť partnerovi v telefóne je poriadne faux pas, ale labzovať mu v skrini s oblečením je v módnom univerze dovolené. Ak podpätky nepovažujete za alfu a omegu vášho osobného štýlu, pokojne sa inšpirujte šatníkom vašej polovičky. Posledné slnečné dni využite na prevetranie oxfordiek a mokasíniek. Masívnejšie retiazky, spony a iné kovové aplikácie v štýle pánsky chic, to všetko nájdete v trendovej kolekcii Jenny Fairy.

Keď počasie prituhne, vytiahnite masívne topánky s hrubšou podrážkou Lasocki, v módnom slovníku známe ako workery alebo farmery. Aj keď vyzerajú typicky pánsky, skombinujte ich kontrastne, teda šatami. Pokojne siahnite po tých svetrových z príjemného materiálu, napríklad kašmíru, v subtílnejšom svetlo šedom odtieni. Alebo stavte na klasiku v podaní patchworkových džínsov, bielej unisex košeli a nestarnúcej koženky.

CHOĎTE SI PRE VIAC DO CCC. VIAC INŠPIRÁCIÍ NA WWW.CCC.EU/SK

- reklamná správa -

Foto:
CCC
Zdroj:
PR článok

Najčítanejšie články


Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba