Chcete mať dlhé mihalnice aj bez chémie? Dá sa to!

Oči sú najčastejšie tou časťou tváre, ktorá dokáže najviac zaujať. Nádherne vyzerajú najmä vtedy, ak sú olemované krásnymi mihalnicami. Ak vás príroda neobdarila dlhými mihalnicami, môžete si k nim dopomôcť. Vedeli ste, že dlhé mihalnice môžete mať aj bez použitia chémie?

Dlhé mihalnice bez použitia chémie

Dlhé mihalnice bez použitia chémie

Maskary či umelé mihalnice sú pravdepodobne prvou voľbou, o ktorej budete uvažovať. Toto riešenie však nie vhodné pre každého. Hlavne pre ženy s citlivejšou pokožkou môžu na ne zareagovať citlivo, až alergicky. Dosiahnuť prirodzene vyzerajúce mihalnice, ktoré okoloidúcim vyrazia dych, však nie je vôbec zložité. S pomocou prírody však môžete jednoducho získať mihalnice, po akých túžite. Stačí siahnuť po niektorom z osvedčených prostriedkov.

Prostriedky, ktoré nájdete aj doma

Za týmito zázrakmi prírody nemusíte chodiť ďaleko. Určite mnohé z nich máte doma bez toho, aby ste len tušili o ich zázračných účinkoch. Sú to napríklad:

  • Olivový olej. Stačí ho pravidelne aplikovať - najlepšie pred spaním, a čoskoro sa dočkáte želaných výsledkov. Účinky sú výraznejšie, ak do oleja pridáte aj vitamín E. Pomôže aj jemná masáž, ktorá zlepší tok krvi a stimuluje rast mihalníc.
  • Ricínový olej. Podporuje nielen rast mihalníc, ale aj vlasov a nechtov. Nakvapkajte pár kvapiek na vatovú tyčinku a jemne nanášajte na korienky mihalníc. Nepoužívajte ho však denne, pretože môže upchávať póry.
  • Zelený čaj. Vďaka množstvu antioxidantov a vitamínov je takisto vhodný na skrášlenie vašich mihalníc. Kvalitný čaj po vylúhovaní môžete aplikovať pomocou odličovacieho tampónu na vaše mihalnice aj niekoľkokrát denne.

Dlhšie mihalnice už do týždňa

Ak patríte k tým netrpezlivejším ženám a nechce sa vám čakať na účinok týchto prostriedkov, vyskúšajte sérum na mihalnice GigaLash. GigaLash nielen vaše mihalnice predĺži, ale ich aj zvýrazní a zhustí. Nanášanie je veľmi jednoduché, aplikuje sa podobne ako očná linka. Vďaka kombinácii prírodných a prísad a rastových enzýmov, budete výsledky na sebe pozorovať už v priebehu 7 dní.

O svoje mihalnice sa dobre starajte
Pri starostlivosti o svoje telo a oči nezabúdajte ani na svoje mihalnice. Pred spaním sa vždy odlíčte - zaberie to len chvíľu, a zabráni to vypadávaniu a lámaniu rias. Používajte kvalitnú kozmetiku a dajte svojim mihalniciam raz za čas vydýchnuť, nenanášajte maskaru každý deň. Viac užitočných informácií o starostlivosť o vaše mihalnice nájdete na špecializovaných blogoch, ako je blog GigaLash.

- Reklamná správa - 

Foto:
Pixabay.com
Zdroj:
PR článok

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba