VIDEO: Modelka prestížnej šou Victoria´s Secret spadla na zem: Jej reakcia vás naozaj prekvapí!

Na pondelkovom finále známej módnej šou Victoria´s Secret sa stalo niečo, čo nečakal naozaj nik. Skúsenej modelke Ming Xi sa zamotal podpätok do hodvábneho plášťa a celou svojou váhou spadla na zem. Pozrite sa, aký to malo záver!

Niektoré pády v živote treba brať s úsmevom

Niektoré pády v živote treba brať s úsmevom

Zdroj: SITA

Topmodelka Ming Xi by sa mohla považovať za veteránku prestížnej módnej šou Victoria´s Secret, no na prehliadkovom móle sa jej podaril nepríjemný trapas. Počas jedinečnej módnej prehliadky si nechtiac pristúpila hodvábny dlhý závoj a spadla na zem. To, ako sa s touto nemilou situáciou popasovala nám však vyrazilo dych. 

Mohlo by vás zaujímať: Pozrite sa, aké outfity nosia modelky Victoria´s Secret na castingy: Tieto nás zaujali najviac!

Nečakaný moment

Známa topmodelka Victoria´s Secret zažila nečakaný moment, keď sa jej počas predvádzania na jednej z najprestížnejších módnych šou zamotal podpätok a ona upadla na zem. Čínska kráska Ming Xi mala na sebe éterický model pozostávajúci so sexi spodnej bielizne, veľkolepej čelenky a hodvábneho dlhého závoja. Práve ten sa v kombinácii s vysokými lodičkami stal krásnej modelke osudným.

S úsmevom

Rozkošná modelka sa však rozhodla túto situáciu zobrať s úsmevom a nepríjemný pád si osobne nepripúšťať. Podporou jej bola aj kolegyňa Gizele Oliveira, ktorá jej ochotne pomohla vstať zo zeme a zároveň je prenechala možnosť vychutnať si svoju minútu slávy. 

VIDEO: Pozrite si moment z prehliadky Victoria´s Secret a nešťastný pád modelky Ming Xi

Veľká podpora

Skvelou reakciou na nešťastný pád bolo aj publikum, ktoré krásnu modelku podporilo obrovským aplauzom. Podporu, ktorú dostala aj od samotných modeliek a fanúšikov zdieľala  samotná modelka prostredníctvom svojej sociálnej sieti, kde úprimne opísala celý zážitok. „Ako už mnohí z vás vedia, počas prehliadky  Victoria´s Secret som spadla. Bol to nepochybne jeden z najťažších momentov, ktorými som si musela prejsť v mojej kariére, a to najmä preto, že sa táto šou konala v mojom rodnom meste pred očami mojej mamy a mnohých ľudí,“ začala modelka Ming Xi.

Otvorené priznanie

Sympatická kráska priznala, že bez reakcií okolia by tento pád nezvládla. „Podpora, ktorú som včera od všetkých dostala bola neuveriteľná a som skutočne vďačná každému, kto tu pre mňa bol. Ed Razek Ďakujem za tvoje slová a nepretržitú podporu počas týchto 7 rokov. Gizele Oliveira Ďakujem, že si mi pomohla vstať o páde, bol to od teba veľmi nesebecký a milujúci čin,“ priznala úprimne.

Inšpirujte sa: Známa modelka Bella Hadid odhalila svoj beauty trik, ktorý praktizuje v lietadle: Budete naozaj prekvapení!

Modelky držia spolu

Aj napriek úsmevu na tvári však tento moment nevedela vstrebať a v zákulisí sa rozplakala. Veľkou oporou jej boli najmä jej kolegyne, ktoré prejavili obrovský záujem. „Ďakujem všetkým dievčatám, ktoré sa ponáhľali, aby ma utíšili v zákulisí po tom, čo sa stalo. Ste pre mňa všetky veľkou rodinou! Zdvihnem sa odtiaľ, kde som spadla a budem pokračovať, aby som vám oplatila všetku podporu, ktorú ste mi poskytli,“ dodala na záver krásnymi slovami.

Foto:
SITA, Video: Youtube
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba