Presunúť na hlavný obsah

Podviedla som ho bez rozmyslu: Po tom, čo si našiel novú partnerku, som urobila toto, aby som ho získala naspäť

Partnerské vzťahy

Niekedy nás túžba za niečím novým a vzrušujúcim vedie k činom, ktoré neskôr ľutujeme. Ako však čas vrátiť späť, to je otázne. Daniela je jednou z tých, ktoré vedia, aké je ťažké vymazať minulosť.

Ideálny pár

„Podľa priateľov či susedov sme boli ideál. Večne zamilovaní, vysmiati a šťastní, tak nás videlo okolie. Ja som však pri Dávidovi už nejaký čas nesmierne trpela. Niežeby nebol vzorný partner, práve naopak. Splnil by mi všetko, čo mi na očiach videl, okrem jednej jedinej veci. Po tých dobre známych ružových začiatkoch, keď sme sa nevedeli dostať z postele, náš sexuálny život ochabol podobne ako aj jeho chuť improvizovať a ja som sa pristihla v chladnej posteli, v jednej polohe, vždy vybavená za 5 minút, bez iskry, vášne, nápadu. Chcela som niečo divoké, niekoho, kto ma oprie o stenu a bude si so mnou robiť, čo chce, až kým ma neprivedie do šialenstva. O tom som však mohla len snívať. Až kým sa neobjavil on.“ začína Daniela.

Inšpirujte sa: Užíval si moju spoločnosť, no vedela som, že ma nemiluje: Tieto gestá ho prezradili, no napokon všetko bolo inak

Obrátil mi život naopak

„S Michalom sme sa poznali už dlhšie, no nikdy by som si ani len nepomyslela, že sa mu môžem páčiť. Až raz, na vianočnom večierku našej firmy sme sa k sebe nejakou náhodou dostali. On pil a ponúkal aj mňa. Bolo to zvláštne, akoby som ho dobre poznala už celú večnosť, nakláňal sa ku mne, dotýkal sa ma a mne to vôbec nevadilo, práve naopak. S každým ďalším pohárikom som chcela viac. Viac dotykov, viac pohľadov, viac jeho. Blížila sa polnoc a on sa spýtal, či ma nezavezie domov. Bez rozmyslu som povedala áno. Kúsok od môjho domu som sa však už nedokázala udržať a vyzeralo to tak, že ani on nie. Odrazu sme sa vášnivo milovali na zadnom sedadle. Bolo to také živočíšne a drsné, presne také, o akom som tak dlho snívala. Bez zbytočných rečí, či nežností, proste sex.opisuje svoj zážitok Daniela.

Nenechajte si ujsť: Užíval si moju spoločnosť, no vedela som, že ma nemiluje: Tieto gestá ho prezradili, no napokon všetko bolo inak

Vytriezvenie do reality

„Ráno ma však čakalo nemilé prekvapenie. Dávid ma čakal vo dverách so zbalenými kuframi, vraj odchádza.  Tvrdil, že sa od môjho kolegu dozvedel o všetkom, čo sa stalo, keďže som sa v noci nevracala domov a nechce mať so mnou už nič spoločné. O 5 minút ho nebolo. Ostala som v našom byte sama so svojou vinou.“ spomína zúfalo.

„O pár mesiacov plných smútku a sebaobviňovania som zistila, že si našiel novú priateľku. Bol to môj koniec. Nedokázala som spať, ráno som sa budila so žalúdočnými problémami, neustále som plakala. Až po mesiaci však vyšlo najavo, že to nie je len kvôli nemu. Bola som tehotná. V 3 mesiaci, čo znamená, že dieťa bolo na 100% Dávidove. Nevedela som, čo robiť. Ísť za ním a povedať mu to, ale nie? Nakoniec som sa odhodlala k činu s presvedčením, že je to možno naša posledná šanca. Stretli sme sa na káve a ja som to zo seba hneď vyhŕkla. Pozeral na mňa tak zvláštne. Akoby mi veril a zakrýval šťastie, ktoré cíti, pretože sa bojí.“

Nenechajte si ujsť: Len dva mesiace po rozchode s expriateľom som sa vydala: Dnes už viem, prečo to tak bolo

„Povedala som mu, že všetko ľutujem, že som urobila chybu a urobím čokoľvek, aby sa ku mne a k nášmu dieťaťu vrátil. Položila som si jeho ruku na brucho a v druhej som mu podala kľúče do nášho nového bytu v Prahe. Odjakživa sa tam chcel presťahovať, no ja som bola zakaždým proti. Teraz som mu podávala kľúč k novému životu. Dlho mi hľadel do očí a asi po 5 minútach si ho vzal, nahol sa ku mne a tuho ma objal. Bol späť. Môj Dávid bol späť a ja urobím všetko pre to, aby som ho nestratila." dodáva Daniela, na ktorú sa usmialo šťastie.

Aj vy ste svoju neveru niekedy oľutovali?

spolu hlasovalo 295 ľudí

Áno
106
Nie
189

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus