Presunúť na hlavný obsah

Menčester je späť v móde a my sme si ho zamilovali: Tieto stylingy hovoria za všetko!

Móda

Napadlo by vám niekedy, že menčestrový materiál, ktorý sme tak všetky z duše nenávideli, sa opäť raz vráti do módy a bude patriť k najmodernejším prvkom v oblasti fashion? Áno počujte správne, menčestráky sú opäť IN a sú trendy, ako nikdy predtým!

V časoch základnej a strednej školy ich mala oblečené azda každá z vás. Hrubá a neforemná látka príliš nelichotila postave a z menčestrových nohavíc sa neskôr stala len módna pohroma. Dnes sú však opäť v kurze a v novom prevedení sa nám páčia oveľa viac, než kedykoľvek predtým. Nechajte sa prekvapiť.

Prečítajte si aj: Obdobie štýlových rolákov nás nesmierne baví: Zaobstarajte si do vášho šatníka aspoň jeden kúsok!

Retro štýl

Milovníci retro štýlu si pri tomto looku prídu na svoje. Zvonové nohavice z menčestru v ružovom odtieni tvoria nezameniteľnú kombináciu a pripomínajú nám, že móda sa neustále vracia a recykluje. Tento štýlový kúsok si síce vyžaduje odvahu, ale so správne zvolenými doplnkami vyzerá nenahraditeľne.

Tón v tóne

Menčestrový materiál môžete ladiť aj tón v tóne a stále vyzerať veľmi šik a nadčasovo. Najnovšie trendy udali jasný smer a my sa nimi teraz môžeme inšpirovať. Aj keď mnohé z vás asi krútia hlavami, ale pravda je taká, že menčester patrí k najhorúcejším trendom.

Rebelské a nesmierne sexi

Kto by to bol povedal, že aj tento materiál bude raz označovaný za sexi. Pravdou je, že prvoplánové looky už naozaj vyšli z módy a na scénu nastupujú nadčasové a odlišné kúsky, ktoré dokážu prejaviť osobnosť danej nositeľky. Tento outfit považujeme za bezkonkurenčný!

Odvážne kombinácie

Nebojte sa experimentovať a stavte na farebné kombinácie, ktoré by ste za iných okolností možno nezvolili. Spojenie ružovej a červenej sa v tomto prípade naozaj podarilo a celkový outfit na nás pôsobí naozaj originálne a jedinečne. Vystúpte z tieňa a zaujmite svoje okolie.

Inšpirujte sa: Červené svetre ako módny trend: Ako ich nosiť, aby ste pôsobili naozaj štýlovo?

Inšpirované modelkami

Tak, ako väčšina trendov, aj tento pochádza priamo zo šatníka svetových modeliek. Práve tie sú akými ukazovateľmi módnych trendov a večnými ikonami v oblasti fashion. Dokonalým príkladom je aj modelka Romee Strijd, ktorá odštartovala módny ošiaľ s názvom menčester. Tak, čo hovoríte na tento štýl?

- Najčítanejšie -