Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Slovenka Barbora si splnila sen a dnes vyrába eko friendly sviečky: Sú odlievané ručne a s láskou

Kariéra

Jej práca je voňavá, občas doslova až omamná a krásna. Mladá baba z Pezinka si splnila svoj sen a začala sa venovať svojej vášni - výrobe sviečok. Tie jej sú však niečím výnimočné. Odlievané sú ručne a navyše sú eko friendly!

Mohlo by vás zaujímať: Interiér s nádychom francúzskej elegancie: Môžete si ju vytvoriť aj vďaka správne zvoleným detailom!

Barbora odmalička milovala pekné a voňavé veci. Vždy túžila niečo vlastné vyrábať a keďže na kozmetiku si netrúfala, povedala si, že to skúsi so sviečkami. Od začiatku robila všetko veľmi intuitívne a presne tak, ako to cítila. No a vyzerá to, že to je tá najlepšia cesta. 

Jej sviečky sú odlievané s láskou zo sójového vosku tak, aby ku vám domov priniesli dobrú energiu. Všetky majú jemné vône vďaka 100% prírodným a kvalitným siliciam. Vďaka nim má každá sviečka aj aromaterapeutický účinok.

FEMINITY TV: Pozrite si, aká bola cesta Barbory za jej snom

Je za tým však aj viac. Sama Barbora si veľmi dobre uvedomuje, aké dôležité je chrániť životné prostredie a práve to premieta aj do svojej vlastnej tvorby. Barb sa snaží motivovať svojich zákazníkov k tomu, aby vracali sklenené poháriky, do ktorých sa sviečky odlievajú. Zároveň im ponúka čajové sviečky bez hliníkových obalov. Snaží sa ľuďom ukázať, že vždy existuje zdravšia a ekologickejšia možnosť, pričom nemusíme veľmi upustiť z vlastného komfortu. 

Neprehliadnite: Počas svadobnej noci ma môj muž podviedol: Nikto nečakal, ako sa náš príbeh skončí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus