Presunúť na hlavný obsah

Čítanie z tela: Na základe týchto signálov dokážete odhadnúť ľudí, stačí jediný pohľad na tieto gestá

Feminity

Neverbálna komunikácia dokáže pravdepodobne odhaliť oveľa viac ako ste predpokladali. Pozrite sa, čo dokážete na základe gestikulácie odhaliť!

Prečítajte si: Chystáte sa v lete do Ameriky? Tieto miesta vám svojou krásou skutočne vyrazia dych a stoja za to!

Odhadnúť osobnosť človeka pri prvom stretnutí nie je veru najjednoduchšie, no v mnohých prípadoch by sa nám to naozaj veľmi hodilo. Všetci vieme, že prvý dojem nemusí byť smerodajný. Naučte sa preto spolu s nami, pár základných pravidiel, vďaka ktorým dokážete oveľa lepšie spoznať nových ľudí. Na úvod vám úplne postačí, ak si všimne tri veci. Práve tie vám veľa naznačia. 

Pohľad do očí

To že oči sú bránou do duše vieme všetci. Všimli ste si však ako málo ľudí sa vám pri prvom kontakte pozrie do očí? No a to veru nie je najlepšia vizitka. Ľudia, ktorí sú spoľahliví, priamočiari a nemajú vedľajšie úmysly, dokážu udržať stabilný očný kontakt a neuhýbajú pohľadom. Tí druhí, žiaľ patria do inej kategórie. 

Podanie rúk 

Podanie rúk vám pri samotnom zoznamovaní naozaj veľa napovie. Hneď na úvod z neho dokážete vyčítať, kto z vás je dominantnejší a kto sa nechá viesť. V prípade, že vám dotyčný podá ruku a stisne ju oboma rukami, znamená to, že máte pred sebou úprimného a dobrosrdečného človeka. Ak si vás pri podávaní ruky niekto ”pritiahnete” bližšie k sebe, ide o pocit neistoty z jeho strany. Potrebuje vás totiž dostať do svojej osobnej zóny. Tam sa cíti najstabilnejšie. 

Pery

Vedeli ste, že aj z pier sa dá naozaj veľa vyčítať? Stačí sa pozrieť na ich vzhľad. Ak ste prišli do kontaktu s človekom, ktorý má spodnú peru oveľa plnšiu ako hornú, znamená to, že má problém opätovať city druhým. Ak je to presne naopak, ide o láskavých a veľmi emocionálnych ľudí. Príliš malé pery v istej miere naznačujú, že ide o egoistickejšieho jedinca, na druhej strane však človeka, ktorý si vie život užívať naplno.

Inšpirujte sa: Dokonalé miesta na jesenný reset: Máme pre vás tipy, ako odísť zo stereotypu a zhonu všedných dní

- Najčítanejšie -