Presunúť na hlavný obsah

Kombinácia písmen vo vašom mene o vás veľa prezradí: Aké je vaše osudové číslo a čo to znamená?

Zábava

Za každým písmenom vo vašom mene sa skrýva číslo, ktoré vám prezradí viac ako by ste vôbec čakali.

To, že meno nedostávame náhodou, ale skrýva sa za ním oveľa viac, je mnohým dávno jasné. Zamysleli ste sa ale už niekedy nad tým, ako veľmi môže práve výber vášho mena ovplyvniť vašu osobnosť? Vypočítajte si, čo znamená to vaše:

Ako si ho vypočítate?

Každé písmeno vášho mena nesie so sebou určitú energiu, ktorá sa nedá zameniť s ničím iným. Jednoducho si len v našom zozname pohľadajte čísla, ktoré prislúchajú konkrétnym písmenám z vášho mena, spočítajte ich medzi sebou až kým neprídete k jednocifernému výsledku, a zistite, aká ste osobnosť.

A, J, S = 1

B, K, T = 2

C, L, U = 3

D, M, V = 4

E, N, W = 5

F, O, X = 6

G, P, Y = 7

H, Q, Z = 8

I, R = 9

Ak by sme napríklad chceli zistiť silu osobnosti s menom Barbora Kováčová, stačí, ak spočítame číslice prislúchajúce jednotlivým písmenám a následne sa dopracujeme k jednocifernému výsledku, takto:

Barbora Kováčová

2+1+9+2+6+9+1+2+6+4+1+3+6+4+1=57

5+7=12

1+2=3

Nespútaná jednotka

Ľudia, ktorých číslom osobnosti je práve jednotka, nemajú nikdy pocit, že by mali dosť. Nevedia obsedieť na jednom mieste, v jednej práci a pri jednom nápade či pláne. Neustále menia svoje názory a stále majú pocit, že ich tam niekde čaká niečo ešte vzrušujúcejšie a nespútané. Ich povaha je darom a prekliatím zároveň, či už ide o súkromný alebo pracovný život, keďže sú na jednej strane neuveriteľne kreatívne osobnosti, na strane druhej stále túžia po niečom ďalšom.

Inšpirujte sa: Tieto znamenia sú priam kráľmi flirtu: Zistite, či ste aj vy dostali podobné schopnosti do daru

Dvojky milujú pokoj

Stabilita, vnútorná rovnováha a čistá myseľ sú tým, v čo osoby s číslom dva veria a pokladajú za svoju životnú ideu. Nikam sa neponáhľajú, užívajú si danú chvíľu a nenechajú sa nikým a ničím rozhodiť, a to ani v tých najvybičovanejších situáciách. Možno by ich životný štýl niekto pokladal za nudný, oni si však svoju rovnováhu nadovšetko vážia.

Múdrosť spája trojky

Nič nenechajú na náhodu a nad všetko stavajú hlavne svoje myslenie a vedomosti. Ak im niečo nesedí, pretože to z hľadiska teórie nedáva zmysel, ťažko sa s tým dokážu zmieriť a stále hľadajú niekde v sebe odpoveď, ktorá by sa dala vysvetliť rozumom, jednoducho a zjavne. Všetko sa pre nich totiž nejak vysvetliť dá, iná možnosť neexistuje.

Mohlo by vás zaujímať: Životná výhra, ktorú má každý na dosah: Stačí zmeniť toto vo svojom živote a bude sa vám dariť viac

Praktické premýšľanie ide štvorkám

Hlavne nič nekomplikovať a nezamýšľať sa nad vecami, ktoré nám len zbytočne sťažujú život. To je mottom praktických ľudí s číslom osobnosti štyri. Byť vecný a snažiť sa brať veci také, aké sú, je u nich základom riešenia problémov a komunikácie. Nie všetko treba príliš komplikovať a rozoberať zo všetkých uhlov.

Päťky vždy vytŕčajú z radu

Nikdy nič neurobia ako ostatní, snažia a byť inovatívni  a nebrať veci ako konečné a nemenné. V každej skupine sa veľmi rýchlo stanú lídrami a všetci ich húževnato a spokojne nasledujú, pretože ich energia a charizma je nepopierateľná.

Nenechajte si ujsť: Štyri štádiá lásky: Štvorka je v dnešnej dobe naozaj vzácny úspech

Milujúce šestky veria v rodinu

Základ je pre nich rodinná pohoda, láska a stabilita. Obklopujú sa obrovským množstvom priateľov, nedokážu si pomôcť a rodinné šťastie stavajú nad všetko ostatné, čo sa im práve v živote deje. Bez problémov si vezmú aj niekoľko dní dovolenky, pokiaľ to pomôže upokojiť vzťahy v rodine alebo len zlepšiť situáciu a ochrana blízkych je jediným, na čom podľa nich skutočne záleží.

Analytické myslenie je výsadou sedmičiek

Všetko majú premyslené ešte predtým, než sa čokoľvek stane. Náhoda neexistuje, všetko musí do seba zapadať a výpočty sa nikdy nemýlia. Analýza tvorí základ ich myslenia, a aj keď si to ťažko pripúšťajú, spontánne činy od nich čakať nemôžete ani náhodou. Všetko je nalinkované a vymyslené do poslednej bodky, inak ani nezačnú.

Nenechajte si ujsť: Mesiac narodenia o vás prezradí, či ste predurčení na manželstvo: Pozrite sa, ako to s vami je

Plánujú hlavne osmičky

Kam sa pôjde, čo bude cez víkend na obed, ako bude vyzerať ich voľno o dva týždne. To všetko majú v hlave ľudia narodení s číslom osobnosti 8. Podľa nich sa totiž treba pripraviť na každú možnú situáciu a jej potencionálne vyústenie. Nikdy totiž neviete, ako sa veci vyvinú a oni sú radi pripravení na každý možný záver.

Pri devine ide hlavne o pravdu

Čestní a spoľahliví sú ľudia, ktorí sa narodili s menom, ktorého súčet číslic dáva deviatku. Vždy sa snažia všetko riešiť tak, aby ich činy boli absolútne transparentné a aby im nikto nikdy nemohol nič vyčítať. Od ostatných však vyžadujú rovnakú dávku čestnosti a otvorenosti, čo nie ej vždy ľahké.