Presunúť na hlavný obsah

5 spôsobov ako nosiť slip skirt: Tento typ sukne vyzerá perfektne s topánkami na podpätkoch i s teniskami

Móda

Ak chcete vyzerať za akýchkoľvek okolností skvele, táto sukňa je dokonalou voľbou. Vyzerá perfektne s topánkami na vysokom podpätku, teniskami aj flip - flopmi. Nevietete o čom je reč? No predsa o slip skirt.

Slip skirt je sukňa, na ktorú nedajú hviezdy dopustiť. Keď chcete byť teda chic, rozhodne by sa mala stať neodmysliteľnou súčasťou vášho šatníka. 

Mohlo by vás zaujímať: Kúsok letnej pohody pre vaše vlasy: Štýlové letné látkové čelenky vám budú najlepším spoločníkom na pláž

Elegantne

Ak túžite vyzerať ako skutočná dáma a milujete trendy kúsky, slip skirt je pre vás to pravé. Hodí a k nej top na ramienkach, blúzka, či dokonca aj sako. Potom už len sexi podpätky a môžete vyraziť. Verte, že aj na pracovnej schôdzke, či porade budete takto neodolateľná. 

Tón v tóne s výrazným akcentom

Chystáte na večierok, drink s kamoškou, či večeru v spoločnosti svojej polovičky? V tejto sukni budete za hviezdu. Navyše ak celý look zladíte tón v tóne, stanete sa neprehliadnuteľnou. Rafinovanosť  v tomto prípade dosiahnete trendy sandálkami na podpätku. 

Pohodlne a štýlovo

Mysleli ste si, že šľapky a oversize sveter sa k sebe ani náhodou nehodia? Omyl. So slip skirt budú vyzerať dokonale. Navyše keď si namiesto kabelky vezmete ľadvinku, predvediete sa ako skutočná odborníčka na módu. 

Chic s teniskami

Už dávno neplatí, že k sukni musíte nosiť ihličky za každých okolností. V dnešnej dobe sú tenisky v kombinácii so sukňou doslova hitom. V prípade chladnejšieho počasia neváhajte siahnuť po koženej bundičke, či bombere. 

Prečítajte si tiež: Buďte chic v doplnkoch ako od babičky: Tieto teraz najštýlovejšie kúsky nájdete v šatníku svojej starej mamy

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe