Presunúť na hlavný obsah

Zbavte sa podkožného tuku na zadku efektívnejšie: Tieto minerály ho prirodzene odbúrajú

Chudnutie a diéty

Každá z nás žien túži po postave hodnej všetkých pohľadov. Zadok je nosnou časťou celej postavy a viete ho účinne tvarovať aj pomocou svojej stravy. Dávajte si pozor práve na tieto minerály a hravo ich prijímajte vo svojej strave.

Popularitu si kvalitné jedlo získava hlavne za jeho dostatok minerálnych látok. Ak zaradíte do jedálnička tieto jednotlivé druhy, nielenže pomôžete svojmu tráveniu, ale odbúrate aj tuk, ktorý môže byť hlboko zabudovaný v podkožných zásobách vášho zadku.

Prečítajte si tiež: Detoxikačný zázrak z tohto typu čaju: Tieto bylinky prečistia vaše telo za 5 dní, voľte k nim správny jedálniček

Chlorofil a horčík ako dokonalá kombinácia 

Mikroživín i vlákniny je zelenina plná. Potrebujete ju však hlavne pre kvalitné fungovanie čriev, ktoré by mali byť práve zeleninou oslobodené od nánosu škodlivých látok. Ľahké trávenie i jednoduchý detox a tým odbúranie podkožného tuku vám zabezpečí práve zelenina zelenej farby. Chlorofil na seba účinne viaže škodlivé látky a pomáha chudnúť efektívne, nie len na oko. Tento typ zeleniny obsahuje aj účinný horčík, ktorý je známy spaľovaním tukov a tiež je aktivátorom enzýmov.

Typ zdravých proteínov v tučných produktoch

Tento typ tuku obsahuje polynenasýtené mastné kyseliny, ktoré neškodia nášmu organizmu. Mandle sú vysokým zdrojom proteínov, preto aj napríklad maslo z nich bude účinnou zložkou, ktorá bude pomáhať pri tvorbe svalovej hmoty. Tak isto je tomu aj v prípade arašidov či slnečnicového oleja. Utíšite svoj hlad, ktorý môže prahnúť po nezdravom jedle, ale zabránite akumulovaniu tuku práve na mieste, na ktorom ho naozaj nechcete- na vašom zadku.

Vápnik a B6 nielen na kosti

Mliečne výrobky sa môžu stať účinnou zbraňou proti priberaniu. Vzácni prvok vápnik, ktorý obsahujú vo veľkom množstve, potlačí tuk v problémových partiách a zabezpečí ich miznutie. Vystavia vám však pevné kosti i zuby, takže sa môžete dlho tešiť svojej kráse. Mlieko a jeho produkty majú aj unikátny vitamín B6, ktorý pomáha k bdelosti a sústredeniu. Zvyšuje tak spaľovanie kalórií, takže v pohári mlieka máte tieto aktívne látky pokope. 

Mohlo by vás zaujímať: Skrytý dôvod, prečo priberáte v oblasti brucha: Ak sa váš pás mení na tvar jablka, mali by ste prehodnotiť túto vec

Chróm ako tlmič hladu

Ryby i hríby obsahujú stopové prvky chrómu. Ten je aktívnou zložkou boja proti hladu. Podieľa sa na metabolizme glukózy, syntéze cholesterolu i mastných kyselín. Reguluje vaše trávenie a prináša pocit väčšej plnosti ako iné minerály.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus