Presunúť na hlavný obsah

Expresné chudnutie tuku v oblasti zadku: Tieto 3 potraviny sa tam ukladajú najviac, nahraďte ich

Chudnutie a diéty

Chudnutie môžete rýchlo docieliť aj zmenou nezdravej stravy. Práve tieto potraviny sa ukladajú najviac do oblasti zadočku, zbavte sa ich rýchlo a schudnite účinne. Niekedy to chce naozaj iba malú zmenu!

Cvičenie je pre váš krásny guľatý zadoček samozrejme neskutočne dôležité. K dokonalosti ho však môžete  dotiahnuť za pomoci stravy plnej látok, ktoré za vás budú spaľovať tuky. Poradíme vám, ako nahradiť ničiteľov krásneho zadku a expresne schudnúť z tejto oblasti.

Prečítajte si tiež: Slovenská superpotravina ako žiadna iná: Jej farba z nej robí hotový zázrak, detoxikuje telo a dodáva mu vitalitu

Biela ryža

Ryža má sama o sebe vysokú energetickú hodnotu, takže pomáha telu udržať sa neustále v pohotovosti. Jej veľký glykemický index z nej však robí postrach diétneho stravovania. Náhradou za bielu klasiku je jej hnedý, celozrnný variant. Jej zložky sú bezlepkové, ľahko stráviteľné a bez obsahu cholesterolu. Okrem toho, že sa vám nebude ukladať v partiách zadočku, šetrí aj váš krvný tlak a stabilizuje cukor v krvi. Prechádzate ňou ochoreniam štítnej žľazy, ktorá býva častokrát príčinou priberania a posilňuje nechty i naše vlasy. Podobným prípadom sú aj cestoviny, ktoré sa radi ukladajú práve vo forme podkožného tuku. Vymeňte ich za celozrnné a užívajte si aj  ich ľahšie trávenie.

Grécky jogurt

Mýtus o gréckom jogurte je už vyvrátený. Samozrejme, je zdravý, avšak pri chudnutí nie je práve vašim najlepším priateľom. Jeho bielkovinový tuk môže presne stáť za väčším zadkom. Ak máte naň ráno chuť, vyskúšajte zmenu za cottage cheese. Ten je bohatší o bielkoviny, obsahuje menej cukru i tuku. Dá sa konzumovať na sladko, doplnený ovocím, ktoré mu dodá ešte potrebné vitamíny a na slano ako ľahký obed či večera, ktorú si môžete dopriať aj pred spaním, bez ohľadu na priberanie.

Mohlo by vás zaujímať: Žena vysadila na 10 dní cukor: V čom všetkom sa nachádza a ako sa s tým muselo vysporiadať jej telo?

Hovädzie mäso

Pozor aj na potraviny, ktoré sú pokladané za zdravé, pritom existuje aj ich lepší, výživnejší variant. Na expresné chudnutie zadku funguje aj bravčové mäso, ktorým viete nahradiť hovädzinu. Bravčové obsahuje menej tuku a je skvelým zdrojom bielkovín, vitamínu B, zinku i železa. Ak nim nahradíte hovädzie mäso, ukážete svoju štíhlu líniu oveľa rýchlejšie. Za podobný účinný efekt zodpovedá aj ryba, vhodný je aj konzervovaný tuniak. Vyberajte však tie bez prídavku olivového oleja a soli.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus