Presunúť na hlavný obsah

Zvýšte svoj sexappeal: Tieto štyri potraviny budú vo vás vylučovať látky, ktoré privábia naozaj každého muža

Zdravie

Naše telo má potenciál vábiť, nie je to však len čisto fyzická záležitosť. Žena vie podtrhnúť svoj sexappeal aj príjmom tej správnej potravy. Čaká vás rande či noc plná vášne, doprajte si práve tieto štyri jedlá a zažiarte!

Sexi oblečenie a svoju dokonalú pózu môžete pre dokonalé vábenie podtrhnúť práve výberom správnej potraviny, ktorú si doprajete pred rande, či priamo na ňom. Existujú totiž také, ktoré cez vaše telo vylučujú látky, ktoré majú svoj vlastný vábivý potenciál. Ich výhodou je aj udržanie vašej postavy tip top. Buďte neodolateľná a stavte aj na sily, ktoré vám ponúka príroda.

Mohlo by vás zaujímať: Žena vysadila na 10 dní cukor: V čom všetkom sa nachádza a ako sa s tým muselo vysporiadať jej telo?

Vanilka

Jemná vôňa tejto suroviny je jednoznačne blízka každému pohlaviu. Je upokojujúca a poznáme ju už z antických kultúr ako silnú láskyplnú zložku vábenia. Vanilka sa dá skvelo zakomponovať do jedál ako jemná korenina a ozvláštni každý sladký pokrm. Dá sa pekne využiť ako v podobe sviečok a tiež ako súčasť beauty rutiny. Nevyhýbajte sa ani jej drahšej variante v podobe vanilkového lusku, je silnejší a samozrejme kvalitnejší ako vanilka v podobe cukru, ktorý poznáma. Lusk dokáže silno vyprovokovať hormóny, ktoré slúžia za sexuálnu príťažlivosť. Ak však nemáte tendenciu míňať veľké peniaze za koreniny, doprajte si vanilku aspoň v podobe extraktu, najlepšie organického. Má rovnaké benefity ako lusk, zlepšuje náladu a tiež podporuje naše libido.

Mandle

Zdravé oriešky v podobe mandlí sú skvelým snackom pred spaním a aj jedinečným zdrojom zinku, vitamínu E a selénia. Vyhýbajte sa však ich praženiu či vareniu, nepridávajte ani soľ. Tým viete totiž stiahnuť dôležité látky, na ktoré sú mandle bohaté a tomu sa chcete vyhnúť. Pre vaše sexuálne zdravie a reprodukčný systém sú práve mandle kľúčové. Obsahujú aj vysoký podiel magnézia, ktoré zlepšuje duševnú pohodu a dostávajú hormóny do rovnováhy. Zanechávajú vás v sexi nápade a keď ich doprajete aj sebe aj svojmu partnerovi, budete pre seba navzájom neodolateľní.

Špargľa

Zelený poklad menom špargľa má veľký potenciál po sexuálnej aj zdravotnej stránke. Je jedlom, ktoré ťa jednoznačne spraví sexi ženou a privábi nejedného muža. Táto zelenina zvyšuje tvorbu histamínu, ktorý podporuje potenciál vášne u žien aj mužov. Vyživuje telo zvnútra, vaše bruško zanecháva ploché, pretože špargľa sama o sebe je dobre stráviteľná. Obsahuje potasium, ktoré odvodňuje a vaše telo bude ľahká ako pierko, pripravené vábiť. Zanecháva vás v dobre nálade a tú zlú posiela preč. 

Prečítajte si tiež: Čo robí s naším telom nadmerné množstvo cukru? Takto preťažuje organizmus a zrýchľuje starnutie pleti

Paštrnák 

Kamarát mrkvy i petržlenu, zelenina paštrnák, by sa mala stať súčasťou vašej zdravej výživy. Táto potravina je príjemne sladkastá a má jemnú arómu. Jej vysoký obsah draslíku a kremíku z nej robí superpotraviny. Obsahuje aj éterické oleje, ktoré priaznivo pôsobia na trávenie, takže dáte stop plnému brušku pri vašom partnerovi, ale aj na nervový systém. Koreň obsahuje minerály, ktoré podporujú tvorbu estrogénu a aj testosterónu. Paštrnák je preto skvelou malou desiatou práve aj v surovom stave.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus