Presunúť na hlavný obsah

Kam zájsť na jógu, či pilates v hlavnom meste: Tieto miesta si na jeseň zamilujete

Feminity

Odhalili sme pre vás najlepšie štúdia, kde perfektne vytvarujete svoje telo a navyše sa tam budete cítiť ako kráľovná. Všetky majú totiž pridanú hodnotu - rozmaznávanie!

Skôr než začne skutočne chladná zima, načerpajte energiu, pohodu, zharmonizujte svoe telo a pripravte ho na toto náročnejšie obdobie v skvelých a štýových štúdiách. Prinášame vám tipy na najkrajšie a najlepšie telocvične v hlavnom meste. 

Prečítajte si: Skrytý dôvod, prečo priberáte v oblasti brucha: Ak sa váš pás mení na tvar jablka, mali by ste prehodnotiť túto vec

BO HO BO

Revolučné cvičenie presne na mieru nájdete v skvelom, dizajnovom boutique wellness BO HO BO. Celý koncept je inšpirovaný bohémskou estetikou a rituálmi bájneho ostrova Mykonos. A vy si tu budete pripadať naozaj ako bohyňa. Minimálne potom, čo skúsite ich najefektívnejší pilates prístroj, ktorý zbožnujú modelky a mnohé známe tváre po celom svete. Cvičenie s inštruktorkou, vás navyše naučí všetky správne techniky a zistíte aj drobné chybičky, ktorých ste sa možno pri cvičení dopúšťali. Verte, že ak sem zájdete raz, budete to robiť naozaj pravidelne. Dýcha to to pokojom a ozajstnou harmóniou. 

IEM SPA

Viete ako sa to hovorí: „V zdravom tele zdravý duch.” A pokiaľ patríte medzi milovníčky najnovších trendov aj v oblasti cvičenia, potom je IEM SPA miesto, ktoré ani náhodou nemôžete obísť. Skúste sem zájsť na tradičnú ashtanga jógu. Ide vlastne o meditáciu v pohybe, s kontrolou dychu. Tá sa zameriava sa na harmonický rozvoj tela a ducha, predchádzanie, odstraňovanie a liečenie rôznych zdravotných problémov. Či už mentálnych alebo fyzických. Ak sa budete tomuto druhu jógy venovať pravidelne, nielenže sa budete cítiť oveľa lepšie, ale zároveň nájdete aj akýsi vnútorný pokoj. No a to sa veru v dnešnej uponáhľanej dobe celkom hodí, no nie?  

Nepremeškajte: Spevňujte brucho podľa vášho veku: V 30-ke sa zbavíte tuku týmito cvikmi, po 40-tke vyskúšajte plank

PRAKRITI

Je ideálne miesto na skvelý štart do nového dňa. Čaká vás tu relax, klasická jóga, príjemná hudba a výborná káva. Hlavnou myšlienkou PRAKRITI je zdielať ľuďom tradičný a najmä zmysluplný prístup k jóge. Na svoje si v krásnom a štýlovom prostredí prídu ženy, muži, deti, začiatočníci aj pokročilí. Pri pravidelnosti dosiahnete ten najlepší výsledok. Porozumenie správnym technikám jógy, svojho tela a svojho Ja. 

RIVERPARK DANCE SCHOOL

”Pilates je dokonalá súhra tela a mysle – spôsob, ako sa udržiavať v dobrej fyzickej kondícií a cítiť sa výborne po psychickej stránke.” Presne tejto myšlienky sa držia lektory v štýlovom tanečnom štúdiu RIVERPARK DANCE SCHOOL. Na tomto mieste si zdokonalíte šesť základných princípov pilatesu perfektne -  dýchanie, koncentráciu, kontrolu, centrum, presnosť a plynulosť. Po určitom čase si tu dokonale vytvarujete pevnú postavu a zlepšíte ohybnosť. Navyše do tohto krásneho priestoru sa budete vždy vracať s úsmevom. 

- Najčítanejšie -