Presunúť na hlavný obsah

Sladký život bez limitu: 3 veci, ktoré vám zmenia život a budete o krok bližšie k osobnostnej nezávislosti

Feminity

Každý sme strojcom svojho vlastného šťastia. Len na to mnohokrát zabúdame. A pritom k tomu, aby sme žili presne tak, ako túžime, stačí naozaj málo. Viete, čo vám pomôže k absolútnej osobnostnej nezávislosti?

Všetci túžime po nezávislosti. Chceme sa cítiť slobodní, voľní a túžime mať pocit, že môžeme čokoľvek. A ono to je aj pravda. Len tomu občas treba dopomôcť. Tieto tri zdanlivo nenápadné body, vám môžu zmeniť život. Len by ste sa ich mali teda držať.

Prečítajte si: Zvieracie motívy sú v kurze nielen na oblečení, ale aj v bytovom dizajne: Ako z nich neurobiť gýč?

1. Skutoční priatelia 

Ľudia v našom okolí, priatelia, blízki, kolegovia. Tí všetci v značnej miere ovplyvňujú náš život a bytie. Od nich častokrát závisí naše vnútorné nastavenie a to ako sa cítime. Ak sa teda budete obklopovať ľuďmi, ktorým na vás záleží, ste na najlepšej ceste k odpútaniu sa od akýchkoľvek dogiem.

2. Práca, ktorú máte radi

Nehovoríme, že ak vás práca nenapĺňa, máte dať okamžite výpoveď. To by sme si nedovolili. Avšak mali by ste si aspoň paralelne začať hľadať uplatnenie v niečom, čo vás bude naozaj baviť. Peniaze sú samozrejme dôležitá vec, ale robiť kvôli nim, na mieste kde trpíte, je cesta k vlastnému vyhoreniu. Nemilovaná práca totiž spôsobí každodennú depku, aspoň na istý čas počas dňa. To je fakt, či sa vám to páči alebo nie. Preto ak sa chcete cítiť šťastne a slobodne, začnite pre to aj niečo robiť. 

3. Skutočná láska k sebe samému

Tento bod je veľmi dôležitý. Len ak sa začnete prijímať presne taká, aká ste, so všetkými plusmi aj mínusmi, môžete sa stať nezavávislou. Každý totiž máme chyby a nikto nie je dokonalý. Ak to pochopíte, čo najskôr, budete aj naozaj šťastná. Odpútanie sa od vlastných predsudkov, pocitu sebazlyhania je základ. To je totiž niečo, čo nás vždy pripútava určitým spôsobom k okoliu. A to veru nechce nikto z nás.

Ktorý z týchto bodov je podľa Vás najdôležitejší?

spolu hlasovalo 60 ľudí

Mohlo by vás zaujímať Módna influencerka Chiara Ferragni ukázala dychberúci šatník: Je vo veľkosti malého butiku

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe