Týchto 6 vecí nedokážu muži väčšinou na ženách vystáť: Robíte ich aj vy?

Sú určité drobnosti, ktoré my samy považujme za nepodstatné, no muži ich nevedia vystáť. Pozrite sa, či niečo z toho robíte aj vy.

6 vecí, ktoré muži na ženách nedokážu vystáť

6 vecí, ktoré muži na ženách nedokážu vystáť

Zdroj: Profimedia

Vedeli ste, že existuje 6 základných aspektov, ktoré mužov na ženách maximálne iritujú? Pozrite sa spolu s nami, či sa ich dopúšťaťte aj vy!

Mohlo by vás zaujímať: Kolega randí s príťažlivými ženami napriek neatraktívnemu výzoru: Vďaka tomuto, jeho pozvanie neodmietnu

1. Emocionálna nerovnováha

Pre chlapa hádam nie je nič horšie ako emocionálne nestála žena. Neznášajú ak vybuchnete pre úplné maličkosti, za všetko vzlykáte alebo sa ľutujete.  To je niečo s čím nedokžu pracovať. Aspoň z dlhodobého hľadiska určite. Časom, keď si to uvedomia, začnú a obzerať po žene, u ktorej to nebudú musieť riešiť. 

2. Manipulácia

Ženy často zvyknú s mužmi manipulovať. Snažia sa dosiahnuť svoje za každých okolností. Ak šak používate napríklad nežnosti a intimitu vo svoj prospech a robíte to cielene, jedno je isté. Časomsa to otočí proti vám.

3. Závislosť

Chcete byť neustále v jeho prítomnosti a túžite robiť všetko spoločne? Nie je to veru správny krok. Ak chlap zistí, že sa bez neho nedokážete poriadne sama ani naobedovať (obrazne povedané samozrejme), dá vám zbohom skôr ako stačíte vysloviť jeho meno. 

4. Žiarlivosť

Áno, je skvelé ak má muž pocit, že ho milujete a nechcete o neho prísť. Pokiaľ ho však stopujete na každom roku a nedávate mu priestor na dýchanie, dlho sa pri vás neohreje. Ak ich totiž neustále spovedáte, zakazujete im obľúbené pánske výjazdy, nerobíte dobre. Možno totiž dosiahnete oveľa skôr, že vám bude chlap neverný ako v prípade, že by ste to nerobili.

5. Prehnaný záujem

Viete ako sa to hovorí, všetkého veľa škodí. A platí to aj v prípadem že to myslíte dobre. Ak totiž nebudete robiť nič iné, len sa starať o ich pohodlie, blaho a spokojnosť, docielite jediné. Časom si nájdu ženu, ktorá to nerobí. Hoci to znie zvláštne je to naozaj tak.

6. Kritika

Toto je fakt, ktorý je známy dlhodobo. Muži jednoducho kritiku nedokážu vystáť. A nemusí sa jednať len o tú na ich osobu. Maximálne ich vytáča aj taká, ktorú adresujete okoliu. Dotkne sa ich to najmä pokiaľ kritizujete ich rodi, kamarátov a ľudí, ktorí sú im blízki. Možno to nepovedia častokrát nahalas, ale maximálne ich to vytáča. 

Prečítajte si: Stretávala som sa s nádherným mužom: Kvôli tomuto podstatnému detailu som ho ďalej už nechcela vidieť

Ktorej z týchto chýb sa dopúšťate aj vy?

1. Emocionálna nerovnováha
56
2. Manipulácia
10
3. Závislosť
2
4. Žiarlivosť
15
5. Prehnaný záujem
18
6. Kritika
36
Hlasovalo: 137

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba