Presunúť na hlavný obsah

Bunda v tomto štýle sa vracia späť do módy: Vychytený trend, ktorý stojí za to vyskúšať

Móda

Bunda podšitá umelou ovčou kožušinou ovládla metropoly módy a priniesla novú vlnu trendov. O tom, že vyberať máme rozhodne z čoho, svedčia aj nasledovné stylingy.

Zima naplno ovládla nielen hory, ale aj ulice miest, kam sa tentokrát preniesol trend priamo z vidieka. Bundy s imitáciou ovčej vlny, ktoré sa nosili kedysi, sú opäť v hre a tentokrát v niekoľkých svojich podobách.

Inšpirujte sa: Čo bude IN a čo OUT v roku 2019? Týmto smerom sa budú uberať trendy, tieto odsuňte na vedľajšiu koľaj

Nemusíte len sledovať trendy, môžete ich aj udávať

Držať sa v súčasnosti nejakého módneho pravidla v kombinovaní je celkom zbytočné, pokiaľ ide o dennodennú módu. Výnimkou sú spoločenské udalosti. Bunda s kožušinovým lemovaním a podšitím je vhodná takmer pre každý styling. Brúsená koža, koža, denim alebo menčester sú najčastejšími materiálmi spájanými práve s týmto trendom zimy. 

Za inšpiráciu stoja outfity mileniálov, ktorí celkovo do módy prinášajú nový závan a ľahkosť kombinovania. Veľmi efektné sú momentálne oversized mikiny a tiež čiapky najrôznejších štýlov od šiltoviek po klasické zimné čapice s nápismi. Modelky držia vždy krok vpred, čo sa týka módy to platí dvakrát. Sledujte ich štýl a vytvorte si podľa neho ten svoj vlastný. Nemusíte okopírovať všetko, zoberte si z každého len to svoje a zakomponujte to do vlastného stylingu. Uvidíte, že sa tak budete cítiť s týmto stylingom stotožnená oveľa viac.

Neprehliadnite: Príjemné zimné rukavičky, ktoré sa hodia každej žene: Nebráňte sa elegancii a glamouru ako z filmu

Detail, ktorý by ste nemali obísť bez povšimnutia

Nedbalý ležérny štýl si doslova vyžaduje vysoké „kozačky“ alebo čižmy na vysokom podpätku. Alternatívu ponúkajú aj topánky ponožkového typu, ktoré sa pohodlne navliekajú a ponúkajú komfort. Navyše, noha v nich pôsobí naozaj elegantne a žensky. 

- Najčítanejšie -