Presunúť na hlavný obsah

Rúže na optické zväčšenie pier: Odtieň, ktorého sa veľa žien bojí, práveže na jar vylepší váš vzhľad

Krása

Odtieň, ktorého sa veľa žien bojí a pritom si neuvedomuje, že práve ten dokáže prispieť k vylepšeniu vizáže. Tieto rúže si nás získali svojou textúrou a dlho trvácnosťou, vyskúšate?

Hydratačná textúra dodá perám bohatú farbu

Práve teraz je ten správny čas nechať vyniknúť vaše pery v šťavnatých sýtych odtieňoch. Rúž Sensai The Lipstick má veľkú výhodu v tom, že vaše pery obalí hydratačnou textúrou, čím naberú nový rozmer. Nepotrebujete Facetune, stačí si vybrať to najlepšie, čo pristane vašim perám. Farby sú natoľko bohaté a žiarivé, že nepotrebujete nič iné k dosiahnutiu sviežeho vzhľadu, iba maskaru.

Mohlo by vás zaujímať: Správny tvar obočia vám môže ubrať roky: Ak chcete vyzerať o niečo mladšie, majte na pamäti tieto triky

Intenzívna farba a vinylový lesk

Super zvodné pery na pobozkanie. Lak na pery v podobe tyčinky Joli Rouge Lacquer od Clarins obsahuje také pigmenty, vďaka ktorým dosiahnete intenzívnu farbu a odvážny výsledok. Vôbec sa však nemusíte báť, že aby vaše pery boli vysušené. Textúra je naplnená viac ako 70% z olejov, čím vytvára na perách ultra-lesk, ktorý vydrží po celý deň.

Rúž s textúrou z roztaveného balzamu

Večná klasika, ktorú by si mala každá správna fashion maniačka zadovážiť a mať vždy po ruke. Chanel Rouge Coco Flash je rúž s textúrou z roztaveného balzamu, ktorá sa stane tekutou ihneď po dotknutí pier.  Sama uvidíte, ako tento akcent zatočí s vašim sebavedomím. Veď ako povedala Coco Chanel: „Ak si smutná, daj si viac rúžu a zaútoč“.

Podpis vašich pier

Všetci vidia, že ho máte, ale vy ho necítite. Matný tekutý rúž je predzvesťou toho, že nebudete zanechávať odtlačok rúžu, ale skôr bozk. Rouge Signature L'Oréal Paris na perách zanechá ultra tenký film, vďaka zloženiu na báze vody a oleja. Vaše pery tak môžu slobodne dýchať a vy môžete urobiť dojem na prvý pohľad. Menej je viac.

Luxusný vzorec pre dramaticky omladenie pier

Najodvážnejšie a najžiarivejšia farba. Tento luxusný vzorec rúžu Bobbi Brown Luxe Lip Color Lucky in Luxe dramaticky zvyšuje úroveň vlhkosti a zároveň intenzívne omladzuje pery. Udržuje ich pohodlné a kondiciované, dokonca aj po odstránení rúžu.

Nepremeškajte: Vlasové štýly, ktoré už radšej nenoste: Tieto sú OUT, nahradia ich nové svieže varianty

- Najčítanejšie -