Presunúť na hlavný obsah

Manžel prišiel s návrhom, aby som robila v spálni túto jednu vec: Náš intímny život je odvtedy lepší ako kedykoľvek predtým

Partnerské vzťahy

Raz som sa uvoľnila a skúsila som svojho muža prekvapiť niečím, po čom zrejme túži väčšina chlapov. Odvtedy po mne Robo nechce nič iné a náš sexuálny život si nevie vynachváliť.

Každá žena chce pre svojho muža vyzerať čo najlepšie a byť príťažlivá. V istom momente som chcela aj ja urobiť niečo, čím svojho muža budem priťahovať. Zrejme to išlo s vekom a čím viac som mala rokov, tým viac som cítila podvedome ohrozenie zo strany mladých dievčat. Zatiaľ čo muži starnú do krásy a vekom sú ešte šarmantnejší, v prípade žien to je vždy tak, že ich budú priťahovať tie mladšie. 

Čítajte tiež: Tieto znamenia sa k sebe nehodia: Pozrite sa, či to má s tou vašou polovičkou naozaj zmysel

Keď sa cítite dobre vo svojom tele, ste príťažlivejšia

Chcela som sa cítiť sexi aj sama pre seba a tak som si jedného dňa zobrala dovolenku a bola doma. Dopriala som si celý deň na rozmaznávanie, aby som v sebe opäť objavila svoju ženskú stránku. Keď sa cítite dobre vo svojom tele, vyžarujete to aj navonok. Skúšala som si spodnú bielizeň a musím sa priznať, že po tom, čo som si dopriala čas pre seba, som sa cítila omnoho sebavedomejšie ako počas bežných uponáhľaných dní. 

Ľahla som si na posteľ do spálne a skúsila som si urobiť pár sexi záberov pre svojho muža. Odoslala som mu ich v čase, keď bol v práci a prekvapilo ma, ako sa hneď chytil. Začali sme si vymieňať pikantné správy a oboch nás to veľmi vzrušovalo. Poviete si, nič nezvyčajné, no verte tomu, že v jednoduchosti je krása. Každý chlap túži po krásnom ženskom tele, za ktoré sa žena nehanbí a nevníma každý jeden faldík. Aj ja ho mám, nemyslite si. Naučila som sa však mať sa rada takú, aká som a urobiť všetko pre to cítiť sa maximálne sebavedome. S Robom sme si vymieňali horúce správy a do toho som mu posielala stále nové a nové zábery. Ten pocit bol neuveriteľný, ako 
keby sme práve začínali randiť a náš vzťah začal opäť iskriť. 

Z práce prišiel zrazu oveľa skôr ako bolo zvykom a ihneď sme si vymieňali veľmi vášnivé dotyky. Chvíľkami som mala pocit, že som s cudzím mužom. Bolo to veľmi vzrušujúce. Ráno na to som ho prekvapila ešte pod perinou. 

Neprehliadnite: Darček, ktorý som dala svojmu manželovi napokon odhalil jeho neveru: Toto bol ten moment, keď som to zistila

Odvtedy chce, aby som mu posielala sexi správy aj do práce

Roba som po svojom boku nespoznávala. Uvedomila som si, že chlap nepotrebuje milenku, ak sa tou milenkou stanete vy. Žiaril ako nikdy predtým a jeho gestá boli oveľa vrúcnejšie ako doposiaľ. Vôbec som to nebrala tak, že by mu išlo len o to jedno, veď sme spolu štyri roky. 
Keď odchádzal do práce a ja tiež, pošepkal mi do ucha, že sa teší na ďalšie zábery. Postupne sa to stalo našou rutinou a vždy ho prekvapím niečím iným. Musím sa priznať, že ma to začalo aj baviť. Je to príjemné okorenenie vzťahu a Robo nikdy nebol voči mne vášnivejší ako dnes. 
Spríjemnilo to náš intímny život a dá sa povedať, že je doposiaľ najlepší, aký som mala. Vyzerá to tak, že aj v prípade môjho muža. Zmenilo to správanie voči mne aj počas bežných dní a vôbec sa nehádame, ako tomu bolo kedysi. 

Diskusia k článku

comments powered by Disqus