Presunúť na hlavný obsah

Rozdielny pohľad na výchovu detí je markantný: V čom sa vojvodkyne Kate a Meghan pri výchove ratolestí nezhodnú?

Feminity

Aj keď obe musia dodržiavať protokol, predsa len je zopár vecí, v ktorých sa Kate a Meghan nezhodnú. Najmä v otázkach výchovy najmladších členov kráľovskej rodiny. V čom sa ich cesty rozchádzajú?

Aj keď sa narodili do kráľovskej rodiny, musia dodržiavať určité pravidlá. V prvom rade tie, ktoré prikazuje protokol a v neposlednom tie od rodičov. Avšak, vyzerá to, že princíp výchovy detí Kate Middleton a princa Williama bude zásadne rozdielny od toho, čo zastáva Meghan Markle a princ Harry? 

Neprehliadnite: Pippa Middleton si žije na vysokej nohe: V tomto bude život jej syna viac rozprávkový než majú deti v kráľovskej rodine 

Prísna výchova pre všetky ratolesti bez výnimky

Ak sa narodíte do britskej kráľovskej rodiny, môže sa to zdať, že máte od začiatku na ružiach ustlané. V určitom zmysle je to pravda, ale sú veci, ktoré si nemôžete dovoliť za žiadnych okolností. Prince George, princezná Charlotte, princ Louise a teraz aj najmladší člen rodiny - Archie majú od začiatku zakázané hrať spoločenské hry ako sú Monopoly, nemôžu používať sociálne siete a takisto si obliekať to, čo chcú. Navyše sedieť za spoločným stolom s dospelými, môžu až vo chvíli, pokiaľ to dokážu podľa protokolu, slušne a vedia konverzovať s ostatnými. Kým teda nebudú ovládať viacero jazykov, správne používať príbor a viesť dialógy s ostatnými, musia stolovať mimo svojich rodičov. Výnimku nemajú napríklad ani počas Vianoc.

Čítajte tež: Vojvodkyňa Kate odhalila verejnosti skrytý talent malej princeznej Charlotte: Viete, po kom to zdedila? 

Meghan chce robiť veci inak ako Kate

Kate považujuje dobrú výchovu za veľmi dôležitú. Základom je pre ňu byť k deťom chápavá a empatická. Avšak má veľmi jasno s v tom, aký prístup zvolí vrámci využívania informačných techológií pre svoje tri deti. Uvedomuje si, že digitálne média majú na deti obrovský vplyv a považujete to za veľmi nebezpečné. Práve preto nechce deťom za žiadnych okolností dávať do rúk mobil, či tablet. A tohto sa chce držať, čo najdlhšie. Nakoľko kráľovské deti majú ako sme už spomínali kvôli protokolu zakázaný prístup na sociálne siete, myslí si, že tieto vymoženosti nebudú dlho potrebovať. Dokonca aj keď to uvidia u kamarátov v škole. 

Mohlo by vás zaujímal: Princ Louis oslávil svoj prvý rok: Oproti minulosti kráľovská rodina zvolila iný štýl portrétových fotografií

Avšak úplne iný pohľad má na to práve Meghan. Ako bývalá herečka, ktorú istým spôsobom práve médiá a tieto kanály živili, považuje tento názor za staromódny a akýsi prežitok. Pozerá sa na to triezvo a myslí si, že v dnešnej dobe, bez toho deti fungovať nedokážu. Považuje to za akési spojenie si svetom a pre deti aj ako prínos. Kráľovský pár si už zriadil vlastný profil na instagrame a nebudú v tom brániť ani svojmu dieťaťu. Toto však bude musieť ešte Meghan dohodnúť s kráľovnou. Tá sa totiž v tomto prípade prikláňa ku Kate. Navyše to predpisuje protokol. Čo myslíte, urobí im opäť vo výchove malého Archieho ústupok? 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe