Presunúť na hlavný obsah

Pippa Middleton si žije na vysokej nohe: V tomto bude život jej syna viac rozprávkový než majú deti v kráľovskej rodine

Zahraničné celebrity

Narodenie synčeka Pippy Middleton nebolo ani zďaleka tak mediálne sledované ako narodenie detí jej sestry, vojvodkyne Kate. Napriek tomu sa však malý Arthur bude mať možno lepšie než jeho malí bratranci George a Louis a sesternica Charlotte.

Hoci bez fotografov, rozprávkový život 

Sestra vojvodkyne Kate Middleton, Pippa Middleton, je už takmer dva roky šťastne vydatá za Jamesa Matthewsa a medzičasom mu stihla aj porodiť ich prvého spoločného potomka, synčeka Arthura. Jeho príchod na svet nebol zďaleka taký sledovaný a pred nemocnicou v St. Mary´s nečakal zástup fotografov, ako to bolo v prípade jej sestry. Hoci jej dieťa nevyrastá v Buckinghamskom paláci, možno bude mať rozprávkovejší život než princ George, Louis či princezná Charlotte. Prečo? 

Mohlo by vás zaujímať: Narodenie dieťaťa v kráľovskej rodine má svoj protokol: Týmito pravidlami sa musia riadiť Meghan a princ Harry

Začiatok manželstva v luxusnom apartmáne 

Hoci sa Pippa nevydala ako jej sestra za následníka britského trónu, princa, život po boku svojho manžela Jamesa Matthewsa a začala viesť tiež v luxusnom prostredí St. Mary's tony Lindo Wing, kde sa cena apartmánov na prenajatie pohybuje od 10 000 dolárov nahor. Jednotlivé apartmány sú vybavené dokonca takým luxusom ako je gurmánske menu, vínny lístok, popoludňajší čajový servis a ďalšie vymoženosti. 

So synom do luxusného domu s posilňovňou a domácim kinom 

Po narodení ich syna sa Pippa s Jamesom rozhodli presťahovať, ale do horšieho určite nie. V súčasnosti vlastnia a bývajú v ďalšom luxusnom dome za 22 miliónov dolárov, ktorý má 5 podlaží a nachádza sa v elegantnej londýnskej štvrti Chelsea. Bol len nedávno zrekonštruovaný, má celkom novú kúpeľňu a šatníky spolu s domácou posilňovňou a podzemným kinom, ktoré v Buckinghamskom paláci nenájdete. 

Čítajte tiež: Pestúnka kráľovských detí je na roztrhanie: Pozrite sa, ako vyzerá deň ženy, ktorá sa celý deň venuje princiatkam

Vďaka otcovi má o život postarané 

Pippin manžel James je finančníkom, generálnym riaditeľom Eden Rock Capital Managment Group, hedžového fondu ktorý spustil pred viac ako 10 rokmi. Tento fond mu zarobil už viac než dve miliardy libier. Svojej rodine dokáže teda zabezpečiť skutočne luxusný život v dostatku, dokonca prebytku. 

Luxusné prázdniny bez povinného pózovania 

Jamesovi rodičia, David a Jane vlastnia luxusný hotel Eden Rock, karibské letovisko na ostrove Sv. Bartolomej. Okrem iného teda môže malý Arthur so svojimi rodičmi stráviť prázdniny na tomto luxusnom a čarovnom mieste so súkromným kuchárom a nonstop službami komorníka, ktorý vyhľadávajú aj celebrity. Na rozdiel od  princov Georga, Louisa a princeznej Charlotte, ktorí budú ostro sledovaní počas akýchkoľvek prázdnin a bez povinného pózovania sa už veru nezaobídu, si Arthur bude môcť užívať takýto prepych a oddych nerušene. 

Neprehliadnite: Kráľovské deti stredobodom záujmu od plienok: Pozrite sa, čo všetko im prikazuje kráľovský protokol

Pippin syn nebude tak pod dohľadom médií 

Pippa má však so svojou sestrou Kate skutočne dobrý vzťah a chcú si byť na blízku aj napriek tomu, že každá má svoje povinnosti. Preto sú v úzkom kontakte kvôli sebe aj svojim deťom. Ako raz Pippu citoval internetový portál eonline.com, ako sestry sa s Kate navzájom podporujú a získavajú jedna od druhej názory. Tieto dve si rozhodne nemajú čo jedna druhej závidieť. Obe si žijú rozprávkový život, nehovoriac o ich deťoch. Možno to však bude mať Pippin syn a  prípadné ďalšie deti ľahšie v tom, že nebude tak pod dohľadom médií ako deti z kráľovskej rodiny, od ktorých sa toho bude vyžadovať podstatne viac. 

Myslíte si, že syn Pippy Middleton bude mať lepší život než deti jej sestry, vojvodkyne Kate, ktoré sú v centre pozornosti od narodenia?

spolu hlasovalo 327 ľudí

Áno
303
Nie
24

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus