Presunúť na hlavný obsah

Tento životný štýl z vás spraví bohyňu leta v priebehu troch týždňov: Týcho 5 vecí by ste si mali osvojiť

Chudnutie a diéty

Pokiaľ chcete tento rok naozaj na pláži zažiariť, vieme ako na to. Stačí, aby ste si osvojili pár jednoduchých trikov a rozhodne sa vám to podarí.

Leto je v plnom prúde a čo sa týka odhaľovania dokonalých kriviek, je toto ročné obdobie azda najprísnejšie. Ak chcete teda počas horúcich letných dní naozaj očariť a zaujať, mali by ste si osvojiť týchto pár trikov. Zaručia vám krásnu postavu, super vlasy a alabastrovú pleť. A to len v priebehu troch týždňov. 

Mohlo by vás zaujímať: Červený melón ženy milujú pre jeho chudnúce účinky: Prečistí organizmus, obsahuje málo cukrov a kalórií

1. Dokonalá pleť

Zabezpečiť si dokonalú pleť počas leta môže byť celkom náročné. Kombinácia suchého vzduchu, slnka, prípadne morskej vody, s opaľovacím krémom dá totiž pokožke zabrať. Ak sa chcete vyhnúť zbytočným "škodám" na vašej tvári, skúste tento jednoduchý trik. Pred pobytom na slnku nikdy nepoužívajte make - up, či zbytočne vysoký UV - faktor. Siahnite po malinovom, či kokosovom oleji a v čase, medzi 11:00-15:00 sa úplne vyhýbajte pobytu vonku. Predídete tak pigmentovým škvrnám, či akné. Tesne pred spaním si urobte masku z malinového oleja, jedného žĺtka a troch lyžíc medu. 

2. Sexi krivky

Postava je v letnom období kľúčová. Pokiaľ ste si celú zimu hovorili, že veď do leta zhodíte a nič na sebe nevidíte, vyskúšajte overenú radu, na ktorú nedajú dopustiť aj hviezdy svetového showbiznisu. Každé ráno si doprajte nalačno pohár čistej, teplej vody s citrónom, chilli, kaymanským koreným a lyžičkou medu. Následne vypite šálku zeleného čaju a relaxujte aspoň 20 minút. Skvele takto naštartujete svoj metabolizmus a vaše telo bude ako znovuzrodené. Počas dňa nezabúdajte na pravidelnú stravu a večer si doprajte ešte okolo 20:00, 40 minútový beh. 

3. Krásne vlasy

Áno, vlasy sú korunou krásy, to vieme všetky. Ako si však zabezpečiť ich bezchybný vzhľad aj počas leta? Celkom ľahko a stačia vám tri týždne. Každý večer si pred spaním urobte masku z argánového oleja a lyžičky medu. Verte, že za krátky čas, budete mať hebké a naozaj nádherné vlasy, plné života. 

Čítajte tiež: Superpotravina s veľkým množstvom antoxidantov: Stačí jedna šálka tohto zeleného čaju každé ráno

4. Perfektné nechty

Aj keď si na nich nedávate možno počas roka príliš záležať, teraz je najvhodnejšie obdobie. Rukám a nechtom venujte pozornosť, ktorú si zaslúžia. Doprajte si raz týždenne parafínový zábal a manikúru. Uvidíte, že priamoúmerne s touto drobnosťou porastie aj vaše sebavedomie. 

5. Nevyhnutá vnútorná harmónia

Toto je možno niečo, čo znie ako klišé, ale je to fakt. Snažte sa nájsť vnútorný, stratený pokoj, vyrovnanosť a harmóniu. Ideálne je, ak každé ráno začnete jógou a meditáciou. Verte, že sa vaše telo v priebehu 21 dní dostane do absolútnej pohody a vy si bez týchto aktivít, už nebudete vedieť predstaviť svoj deň. Tak čo, idete do toho? 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus