Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Krásna tehuľka Jasmina Alagič Vrbovská čoskoro mamou: Prezradila podrobnosti o mene jej synčeka

Feminity TV

S príchodom bábätka na svet sa spája veľa radostných očakávaní, no aj rešpekt pred neznámym. Nové životné výzvy čoskoro čakajú aj na moderátorku Jasminu Alagič Vrbovskú.

Moderátorka Fashion TV Jasmina Alagič Vrbovská je známa svojím pozitívnym prístupom k životu. Je energickou osobou, ktorú ani vysoké štádium tehotenstva nezastavilo v jej aktivitách. Dokonca si na svoje konto opäť pripísala niečo nové. V spolupráci so slovenským módnym návrhárom Milanom Švingálom pod značkou Jami úspešne predstavila kolekciu módy určenú pre nastávajúce mamičky, pre ktoré si Jasmína želá, aby aj v tomto období ostali dámami. „Chcela som, aby to boli decentné modely pre také ženy, ktoré sa v deň, kedy si ich oblečú chcú cítiť výnimočnejšie,” hovorí Jasmina o tom, čo spája všetky jej modely.  

Neprehliadnite: VIDEO: Nastávajúca mamička Jasmina Alagič Vrbovská: Predstavila novú módu pre ženy, nechýbali títo hostia

FEMINITY TV: Pozrite si rozhovor s Jasminou Alagič Vrbovskou, ktorá prezradila aj to, aké meno dostane jej synček

Prečítajte si tiež: V lete upustite od výrazného make-upu: Ste zvedaví, ako bez neho vyzerajú známe Slovenky?

Čaká ju tá najdôležitejšia životná rola ženy

Predstavenie prvej módnej kolekcie nebude jedinou novou skúsenosťou, ktorú moderátorku v dohľadnej dobe čaká. Jasmina sa už čoskoro stane prvykrát mamou. Prežila krásne obdobie  bezproblémového tehotenstva a dnes sa spolu s jej manželom slovenským raperom Patrikom “Rytmusom” Vrbovským nemôžu dočkať momentu, kedy sa narodí ich prvorodený synček. „Obavy z pôrodu mi znejú skôr ako strach, ale strach to nie je. Je to niečo, na čo sa strašne teším, lebo malý bude konečne medzi nami, avšak je to veľký rešpekt. Beriem to ako “povinnú jazdu”, k tomu, aby sme mali našho malého pri nás, takže to stojí za to, nech to stojí, čo to stojí.”

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe