Presunúť na hlavný obsah

Športové plavky dokážu byť takisto IN: Pri týchto kúskoch si prídu na svoje všetky akčné ženy

Móda

Dizajnéri plaviek dokazujú, že pokiaľ máte v sebe športového ducha, nemusíte sa ničoho báť. Viete si zachovať štýl aj počas aktívnych dní na pláži, veď neváhajte a presvedčte sa samy.

Aj vy patríte medzi tie povahy, ktoré nevydržia len tak ležať na pláži týždeň a už po dvoch dňoch vás žerú mrle? Aktívny životný štýl sa čoraz viac spája s úspešnými ženami a inak to nie je ani počas dovolenky. Či už sa rozhodnete pre adrenalín alebo kolektívne športy na pláži, máme pre vás nádielku plaviek, ktoré vám zabezpečia pohodlie. 

Nenechajte si ujsť: Náušnice, ktoré si ženy obľúbili aj na pláži: Malý detail, vďaka ktorému umocníte svoju ženskosť

Baby pink a kreslená potlač sú IN

Mať športové plavky neznamená, že musíte mať profesionálny strih, pokiaľ sa rozhodnete pre bežné aktivity na pláži. Baby pink a rôzne potlače či obrázky sú počas leta fresh a ponúkajú priestor na to, aby ste si mohli „uletieť“ aspoň počas týchto horúcich dní. Presvedčte sa samy, ako dokážu byť sexi.

Monokiny vám pripravia pohodlie

Klasické monokiny sú už dostupné v rôznych prevedeniach okrem čiernej a tak ponúkajú neobmedzené možnosti. Sú pohodlné a ak patríte medzi vášnivých plavcov alebo len tak rady oddychujete relaxačným plávaním, verte, že tento strih plaviek vám zabezpečí maximálny komfort. V ponuke sú aj takéto žiarivé odtiene.

Bandážový strih plaviek vás nebude obmedzovať

Športové a pritom stále ženské. Také sú plavky v duchu bardotky bez kostíc, ktoré vďaka materiálovým prevedeniam nikdy nie sú nudné. Na bežné aktivity sú ako stvorené a pokiaľ máte krásne bruško, neváhajte ho ukázať.

Športový neoprén pre odvážne a adrenalínom v krvi

Ženy, ktoré majú v sebe ešte viac akčného ducha a v krvi im koluje adrenalín môžu pokojne siahnuť po neoprénovom tričku. Dizajn tohto pôvodne športového, dnes už aj módneho kúsku stále napreduje a patrí medzi najvychytanejšie v hre, čo naň hovoríte?

S trojuholníkmi opatrne, radšej fixnite vrchný diel

Ak sa predsa len nechcete vzdať svojich obľúbených trojuholníkov a je to jediný strih, v ktorom sa cítite sebavedome, môžete zostať aj pri ňom. Majte však na pamäti, že až také pohodlie vám nezabezpečí a je vhodnejší na bežnejšie a  časovo nenáročnejšie aktivity na pláži.  Alternatívou je fixnutie horného dielu v podobe športovejšieho strihu.

Mohlo by vás zaujímať: Plážové prehozy cez plavky: Sú ako šaty, s ktorými môžete dosiahnuť perfektné stylingy

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus