Presunúť na hlavný obsah

Týchto 5 celebrít miluje beh: Pozrite sa, kto všetko si dá rád do tela

Fitness

Behanie bezpochyby patrí medzi najobľúbenejšie športy – a to nielen vo svete „obyčajných“ smrteľníkov, ale aj medzi celebritami. Pozrite sa, ktoré známe ženy mu tiež prepadli!

Beh sa dnes naozaj teší veľkej popularite. Či už beháte osamote, alebo vyhľadávate skôr atmosféru hromadných akcií ako je dm ženský beh, jeho účinky sú skvelé. Ak sa mu venujete pravidelne, je veľmi efektívnym pomocníkom najmä pri chudnutí. Rovnako pomáha odbúravať stres, lepšie sa nám spí a po výkone sa cítime šťastnejšie. Tieto a mnohé ďalšie benefity využívajú aj známe celebrity, ktoré veľmi dobre poznáte. Čo majú na behaní najradšej a prečo ho odporúčajú aj vám?

Heidi Klum

46-ročná modelka má telo, ktoré by jej mohla závidieť ktorákoľvek dvadsiatnička. Najviac si užíva pohyb vonku medzi inými ľuďmi. „Zvlášť v New Yorku trénujem v známej bežeckej lokalite. Veľmi ma totiž inšpiruje, keď vidím behať ostatných,“ priznala pre Daily Mail matka 4 detí.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Heidi Klum (@heidiklum),

Reese Witherspoon

Obľúbená herečka (43) sa netají tým, že beh zbožňuje. O každodenný pohyb sa snaží už roky a súdiac podľa jej perfektnej figúry sa jej to darí. A keďže život vo svetle reflektorov je časovo veľmi náročný, hodinový jogging si užíva v spoločnosti svojich priateliek. Neunikne jej žiadna novinka a popritom spaľuje kalórie. Ideálna kombinácia!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Reese Witherspoon (@reesewitherspoon),

Ellie Goulding

Okrem úspešných albumov a ocenení má táto speváčka a skladateľka na konte aj niekoľko dokončených polmaratónov. Ak sa práve nevenuje jóge, behom začína každé svoje ráno. „Nájsť si pravidelne čas na behanie bola najťažšia vec, ktorá sa mi kedy podarila. Vyžadovalo to veľa motivácie, ale zvládla som to,“ vysvetlila 32-ročná rodáčka z Veľkej Británie pre thecut.com

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený elliegoulding (@elliegoulding),

Katie Holmes

Bývalá manželka Toma Cruisa (40) beháva odmalička, má to vraj v rodine. V roku 2007 zabehla populárny Newyorský maratón. „Naučila som sa zostať pokojná, žiť v prítomnosti a byť vďačná,“ opísala psychické pozitíva, ktoré jej priniesol beh pre magazín Shape. Herečka zároveň priznáva, že beh nie je jedinou aktivitou, ktorú obľubuje. Užíva si tiež jógu, bicyklovanie alebo ľahké zdvíhanie činiek.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa K A T I E H O L M E S (@katieholmes_fans),

Alicia Keys

Ďalšia obdivuhodná žena (38), ktorá pokorila maratón v uliciach Veľkého jablka. Ako vyzeral jej tréning? Vstávala o 5:30 a začínala takmer polhodinovou meditácou. Nasledovali nevyhnutné povinnosti a o 8:00 už behala. „Vďaka skorému vstávaniu som odhodlanejšia a dokážem sa lepšie sústrediť,“ vyjadrila sa preRefinery29. V tom čase sa speváčka naplno venovala starostlivosti o novorodeniatko, svojho druhého syna Genesisa a rovnako o vtedy 5 ročného Egypta. Klobúk dole!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Alicia Keys (@aliciakeys),

Každá z nás je výnimočná

Nezáleží na tom, akú máte prácu, kariéru, či je vaša tvár na obálke časopisov, alebo aká je vaša kondička. Vyskúšajte pozitíva behu na vlastnej koži a v dobrej spoločnosti! 14. septembra sa v Bratislave uskutoční už ôsmy ročník podujatia dm ženský beh. Trasa bude dlhá 4 kilometre a okrem výborného pocitu z pohybu sa môžete tešiť aj na beauty balíčky pre každú účastníčku. Po minuloročnom úspechu môžete opäť utužiť rodinné vzťahy a zabehnúť si so svojou mamou. Bonusom navyše je, že vďaka ženskému behu každý rok vyrastie v Bratislave nová športová zóna. Akcia sa tento rok nesie v znamení #ajjasomrunningangel, pretože všetky sme výnimočné a zaslúžime si anjelský obdiv. Pridáte sa k nám?

ZISTI VIAC O DM ŽENSKOM BEHU

Tento advertoriál sme pripravili v spolupráci so spoločnosťou dm drogerie markt.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus