Presunúť na hlavný obsah

Narodeninové torty celebrít. Inšpirujte sa hollywoodskymi hviezdami, ktorá vyzerá najchutnejšie?

Recepty

Celebrita - necelebrita, každý z nás túži na svoje narodeniny sfúknuť sviečku a niečo si želať. Aké torty letia v Hollywoode?

Kým niekto uprednostňuje jednoduchú klasiku s pár sviečkami, iné hviezdy si potrpia na pompézne torty. Ktorú z nich by ste si na narodeniny vybrali vy?

Neprehliadnite: TOP momenty v živote Kim Kardashian: Nazrite poriadne do minulosti kráľovnej reality show

Jennifer Lopez

Keď Jennifer Lopez oslávila v júli neuveriteľných 50 rokov, nezaobišlo sa to bez obrovskej párty. Na nej ju čakala obrovská 8-poschodová torta, potiahnutá čiernym a zlatým marcipánom. Herečka oslavovala so svojím snúbencom, rodinou a priateľmi v klube v Miami.

Meghan Markle

V júli oslávila Vojvodkyňa zo Sussexu svoje 38. narodeniny a dostala špeciálny pozdrav z cukrárne The Luminary Bakery. Túto cukráreň Meghan vyzdvihla aj v špeciálnom augustovom vydaní Vouge, ktoré editovala. Cukráreň poslala údajne Meghan jej obľúbenú mrkvovú tortu, ktorú zákazníci označujú ako za najlepšiu mrkvovú tortu v Londýne. Ak sa ocitnete v Londýne, rozhodne túto cukráreň zaraďte do svojho itineráru.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Luminary Bakery (@luminarybakery),

Liv Tyler

Pre svojho štvorročného syna nechala herečka Liv Tyler upiecť v cukrárni dvojposchodovú tortu s tematikou Petra Pana a pre malých kamarátov boli pripravené aj sušienky. To je priam geniálny nápad.

Neprehliadnite: Zendaya je naša nová módna ikona. Toto sú jej najlepšie outfity

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Liv Tyler (@misslivalittle),

Jennifer Garner

Herečka a bývalá manželka Bena Afflecka je naozaj skvelá mama, o čom svedčí aj fakt, že narodeninovú tortu pre svojho sedemročného syna nielen sama upiekla, ale pri jej odovzdávaní sa aj poriadne vystrojila!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Garner (@jennifer.garner),

Emily Ratajkowski

Známa modelka, ktorá sa preslávila nahými fotkami, dostala na 28. narodeniny od priateľov tortu s vlastnou podobizňou a je viac ako jasné, že sa takémuto kúsku potešila.

Arnold Schwarzenegger

Herec a politik Arnold Schwarzenegger oslávil nedávno 72 rokov a jeho deti si z neho trochu vystretlili, keď mu pripravili tortu s vlastnou podobizňou v kovbojskom klobúku vo vírivke. 

Bruno Mars

Spevák Bruno Mars sa iste potešil nielen svojej narodeninovej torte z cupcakeov, ale aj živému koncertu Eda Sheerena. Nuž, my by sme sa rozhodne potešili!

Kourtney Kardashian

Toto nie je žiadna nude fotka, toto je torta, ktorú pripravili pre Kourtney Kardashian jej sestry Kardashianky. Hviezdna reality šou Kourtney oslávila v apríli štyridsiate narodeniny a torta bola odkazom na jej odvážne narodeninové fotenie vo vani.

Neprehliadnite: Modelka Bella Hadid oživila trend z prelomu milénia: Francúzska manikúra opäť na výslní

Ktorú tortu by ste si vybrali?

spolu hlasovalo 344 ľudí

- Najčítanejšie -